دوران محدودیت‌های کرونایی انجام شد
جریمه 300 هزار خودرو در جاده ها

رییس مرکز اطلاعات و کنترل ترافیک پلیس راهور ناجا از جریمه 300 هزار خودرو در دوران محدودیت‌های تردد بین جاده‌ای و نیز ممنوعیت تردد شبانه خبر داد.

  • کد خبر: 1023
  • نسخه چاپی
  • تاریخ خبر: شنبه 15 آذر 1399 - 12:20

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی و پایش آثار اقتصادی کرونا،  به نقل از ایسنا سرهنگ احمد شیرانی، درباره اینکه آیا به تغییر وضعیت کرونایی یکسری از شهرهای کشور به وضعیت نارنجی محدودیت‌های تردد همچنان اجرا می‌شود یا خیر گفت: محدودیت ترددی که شامل ممنوعیت ورود پلاک‌های غیر بومی و خروج پلاک‌های بومی بود همچنان ادامه دارد. البته تهران و البرز با توجه به پیوستگی که دارد به صورت پکپارچه دیده شده‌اند.

وی ادامه داد: همچنین ممنوعیت تردد شبانه از ساعت 21 تا چهار صبح نیز برابر اعلام انجام شده در شهرهای نارنجی نیز علاوه بر شهرهای قرمز همچنان ادامه دارد.

رییس مرکز اطلاعات و کنترل ترافیک پلیس راهور ناجا از کاهش به طور متوسط 40 درصدی ترددها در کل کشور از زمان اجرای محدودیت‌های کرونایی خبر داد و گفت: طی این دو هفته حدود 300هزار خودرو نیز به دلیل عدم توجه به ممنوعیت های اعمال شده تردد جریمه شده اند.

بیشتر بخوانید:

شیرانی از مردم خواست که همچنان به رعایت پروتکل‌های بهداشتی توجه کرده و از تردد غیرضروری وانجام مسافرت در این ایام خودداری کنند.

ارسال دیدگاه ها

پیغام شما با موفقیت ارسال شد
کاراکترهای باقی مانده : ( 1000) حرف