درباره حمایت‌های جدید دولت-1
امهال حق بیمه آذر و دی ماه کارفرماها

ستاد ملی کرونا در تازه‌ترین تصمیم خود، یک مصوبه را با موافقت اعضا از نظر گذراند که بر اساس آن‌ کسب‌و‌کارهای آسیب دیده از کرونا در دوره تشدید محدودیت‌ها می‌توانند از مزایای امهال حق بیمه کارفرما، معافیت از قوانین چک برگشتی در موضوع پرداخت تسهیلات و همچنین تمدید مهلت برای استفاده از مزایای مربوط به قانون تسهیل تسویه بدهی بانکی استفاده کنند.

  • کد خبر: 1039
  • نسخه چاپی
  • تاریخ خبر: يکشنبه 16 آذر 1399 - 19:53

به گزارش پایگاه اطلاع‌رسانی و پایش آثار اقتصادی کرونا، ستاد ملی کرونا با هدف حمایت از کسب‌و‌کارهای آسیب دیده از بحران اقتصادی ناشی از این بیماری مسری، در دوره طرح جامع تجمع و تردد عمومی چنین مصوبه‌ای را گذرانده است. یکی از این تصمیم‌ها مربوط به حق بیمه‌ای است که کارفرماها باید بپردازند.
 

امهال حق بیمه کارفرما

صاحبان کسب‌وکارهای غیردولتی که در یک سال گذشته از کرونا آسیب دیده‌ و یا به اجبار تعطیل شده‌اند، می‌توانند حق بیمه کارفرما مربوط به ماه‌های آذر و دی را با امهال پرداخت کنند.

بر اساس این مصوبه غیر از «تولیدکنندگان» همه کسب‌وکارهای آسیب دیده و محدود یا تعطیل شده در این مدت می‌توانند از این حمایت دولتی بهره‌مند شوند. تشخیص کسب‌وکارهایی که مشمول این مصوبه هستند، با نظر کارگروه مقابله با پیامدهای اقتصادی کرونا انجام خواهد شد.

 

در این باره بیشتر بخوانید

برچسب‌ها

ارسال دیدگاه ها

پیغام شما با موفقیت ارسال شد
کاراکترهای باقی مانده : ( 1000) حرف