درباره حمایت‌های جدید دولت-3
تمدید مهلت برای جاماندگان تسویه بدهی‌های بانکی

ستاد ملی کرونا در تازه‌ترین تصمیم خود، یک مصوبه را با موافقت اعضا از نظر گذراند که بر اساس آن‌ کسب‌و‌کارهای آسیب دیده از کرونا در دوره تشدید محدودیت‌ها می‌توانند از مزایای امهال حق بیمه کارفرما، معافیت از قوانین چک برگشتی در موضوع پرداخت تسهیلات و همچنین تمدید مهلت برای استفاده از مزایای مربوط به قانون تسهیل تسویه بدهی بانکی استفاده کنند.

  • کد خبر: 1042
  • نسخه چاپی
  • تاریخ خبر: يکشنبه 16 آذر 1399 - 20:13

به گزارش پایگاه اطلاع‌رسانی و پایش آثار اقتصادی کرونا، ستاد ملی کرونا با هدف حمایت از کسب‌و‌کارهای آسیب دیده از بحران اقتصادی ناشی از این بیماری مسری، در دوره طرح جامع تجمع و تردد عمومی چنین مصوبه‌ای را گذرانده است. یکی از این تصمیم‌ها مربوط به تسهیل در تسویه بدهیهای بانکی است.
 

تسهیل تسویه بدهی بانکی

واحدهای تولیدی که تاکنون نتوانسته‌اند از مزایای «قانون تسهیل تسویه بدهی بدهکاران شبکه بانکی کشور» استفاده کنند، با مصوبه جدید ستاد کرونا، همچنان هلت خواهند داشت تا از مزایای این قانون استفاده کنند. بر این اساس چنین کسانی می‌توانند برای تسلیم تقاضا به موسسات اعتباری تا پایان آذرماه 1399، برای موسسات اعتباری به منظور محاسبه مانده بدهی مشتری وفق ابلاغی بانک مرکزی تا پایان دی ماه 1399 و برای اشخاص مشمول به منظور تسویه نقدی تا پایان اسفندماه 1399 اقدام کنند.

 

در این باره بیشتر بخوانید

برچسب‌ها

ارسال دیدگاه ها

پیغام شما با موفقیت ارسال شد
کاراکترهای باقی مانده : ( 1000) حرف