کارگروه مقابله با پیامدهای اقتصادی کرونا تصویب کرد:
1700 میلیارد تومان تسهیلات کرونایی جدید فعالان فرهنگ و هنر

کارگروه مقابله با پیامدهای اقتصادی کرونا، کلیات دستورالعمل مرحله دوم پرداخت 1700 میلیارد تومان تسهیلات کرونایی به فعالان بخش فرهنگ و هنر و رسانه را تصویب کرد.

  • کد خبر: 1048
  • نسخه چاپی
  • تاریخ خبر: دوشنبه 17 آذر 1399 - 16:15

به گزارش پایگاه اطلاع‌رسانی و پایش آثار اقتصادی کرونا (کرونومی) در سی وسومین جلسه کارگروه مقابله با پیامدهای اقتصادی کرونا که به ریاست نهاوندیان، معاون اقتصادی رئیس جمهور برگزار شد،  اعضای کارگروه با  کلیات دستور العمل اعطای تسهیلات کرونایی مرحله دوم به همه کسب وکارها و فعالان آسیب دیده از کرونا در حوزه فرهنگ، هنر و رسانه موافقت کردند که بر مبنای آن،  متقاضیان، با معرفی و تایید وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی و ثبت نام در سامانه کارا می‌توانند از تسهیلات جدید دولت در مرحله دوم بهره‌مند شوند.

پیش بینی می شود که این تسهیلات به حدود 26 هزار و 168 فعال و کسب‌وکار آسیب دیده  از کرونا در بخش فرهنگ، هنر و رسانه پرداخت شود.

به گزارش کرونومی ابلاغ و نهایی سازی پرداخت این تسهیلات جدید به بخش فرهنگ، هنر و رسانه منوط به تصویب در ستاد ملی مقابله با کرونا است.

سی و سومین جلسه کارگروه مقابله با پیامدهای اقتصادی کرونا امروز دوشنبه  با حضور دکتر محمد نهاوندیان، معاون اقتصادی رئیس جمهور و رئیس این کارگروه و  وزارتخانه ها، سازمان ها و نهادهای دولتی عضو کارگروه در ساختمان کوثر ریاست جمهوری تشکیل شد.

بیشتر بخوانید


 

 

ارسال دیدگاه ها

پیغام شما با موفقیت ارسال شد
کاراکترهای باقی مانده : ( 1000) حرف