کارگران بیمه شده مناطق سیل زده تحت پوشش مقرری بیمه بیکاری قرار می گیرند

کارگران بیمه شده در مناطق سیل زده که بنگاه اقتصادی آن ها دچار مشکل شده بدون در نظر گرفتن سابقه 6 ماه حق بیمه، تحت پوشش مقرری بیمه بیکاری قرار می گیرند.

  • کد خبر: 1052
  • نسخه چاپی
  • تاریخ خبر: دوشنبه 17 آذر 1399 - 17:53

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی و پایش آثار اقتصادی کرونا و به نقل از مرکز روابط عمومی و اطلاع رسانی وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی، "کریم‌ یاوری" مشاور و بازرس ویژه وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی که به منظور بررسی و رسیدگی به شرایط هموطنان آسیب دیده از سیل وارد استان خوزستان شد با اعلام این خبر گفت: جامعه هدف و اولویت وزارتخانه برای امداد و کمک رسانی بازنشستگان، معلولان، مددجویان، سرپرستان خانوار، کارگران و اقشار آسیب پذیرتر است.


یاوری که با حکم شریعتمداری به عنوان مشاور و نماینده ویژه وزیر ماموریت یافته تا با حضور در مناطق سیل زده نسبت به حل و فصل مشکلات مرتبط با حوزه ماموریت وزارت تعاون،کار و رفاه اجتماعی با همکاری و هماهنگی با مسئولان محلی اقدام کند افزود: به دستور وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی تمام معاونان، روسای سازمان ها، مدیران عامل صندوق ها، بانک ها و شرکت های زیر مجموعه مکلف هستند در کنار کمک های نوع دوستانه به هموطنان در مناطق سیل زده نسبت به تامین نیاز های اولیه آن ها با اولویت اقدام‌ کنند.


مشاور و بازرس ویژه وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی گفت: بر حسب دستور وزیر  عازم مناطق سیل زده بندرامام خمینی (ره) و ماهشهر خواهم بود تا با همکاری مسوولان و ستاد بحران استان در مناطق آسیب دیده نیاز های اولیه مردم آسیب دیده به روش های مختلف به ویژه کمک های مردمی تامین شود.

بیشتر بخوانید:


مشاور و بازرس ویژه وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی خوزستان گفت: تمام ارکان مجموعه های وزارتخانه به ویژه در مناطق سیل زده مکلف هستند با تمام‌ توان و امکانات به کمک هموطنان آسیب دیده از سیل یا حوادث قهری بپردازند.

ارسال دیدگاه ها

پیغام شما با موفقیت ارسال شد
کاراکترهای باقی مانده : ( 1000) حرف