معاون وزیر ورزش خبر داد
تسهیلات حمایتی برای مشاغل ورزشی آسیب‌دیده از کرونا

معاون توسعه ورزش قهرمانی و حرفه‌ای وزارت ورزش و جوانان از تخصیص تسهیلات حمایتی در قالب وام به مشاغل ورزشی آسیب دیده از ویروس کرونا خبر داد.

  • کد خبر: 1079
  • نسخه چاپی
  • تاریخ خبر: چهارشنبه 19 آذر 1399 - 12:04

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی و پایش آثار اقتصادی کرونا به نقل از وزارت ورزش و جوانان، مهدی علینژاد با اعلام این خبر گفت: وزارت ورزش و جوانان با همکاری وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی در راستای حمایت از باشگاهداران و مشاغل بخش خصوصی حوزه ورزش که در دوران کرونا زیان مالی دیدهاند، شرایط ویژهای را برای تخصیص وام در نظر گرفته است.

وی تصریح کرد: براین اساس تمامی اماکن ورزشی بخش خصوصی دارای مجوز از وزارت ورزش و جوانان که کسب وکار آنها در دوران کرونا، تعطیل و یا با رکود مواجه شده می¬توانند به عنوان متقاضی دریافت وام حمایتی به درگاه الکترونیکی وزارت ورزش و جوانان مراجعه کرده و درخواست خود را براساس دستورالعمل درج شده ارسال نمایند.

بیشتر بخوانید:


شایان ذکر است متقاضیان دریافت تسهیلات حمایتی که مجوز رسمی فعالیت از وزارت ورزش و جوانان را دارند، می‌توانند جهت کسب اطلاعات بیشتر به درگاه الکترونیکی وزارت ورزش و جوانان به نشانی www.msy.gov.ir و یا صفحه اختصاصی دفتر توسعه ورزش حرفه¬ای و امور باشگاه¬ها به نشانی www.msy.gov.ir/club مراجعه کنند.

ارسال دیدگاه ها

پیغام شما با موفقیت ارسال شد
کاراکترهای باقی مانده : ( 1000) حرف