علی شایی مدیر کل ورزش و جوانان استان ایلام خبر داد:
تمدید مهلت تسهیلات به اماکن ورزشی آسیب دیده از کرونا

مدیرکل ورزش و جوانان استان ایلام از تمدید مهلت اعطای تسهیلات به موسسین اماکن ورزشی خصوصی آسیب دیده از شیوع بیماری کرونا خبر داد.

  • کد خبر: 1084
  • نسخه چاپی
  • تاریخ خبر: پنج‌شنبه 20 آذر 1399 - 20:31

به ګزارش پایگاه اطلاع‌رسانی و پایش آثار اقتصادی کرونا  بایګاه خبری وزارت ورزش و جوانان ِ مدیرکل ورزش و جوانان استان ایلام از تمدید مهلت اعطای تسهیلات به موسسین اماکن ورزشی خصوصی آسیب دیده از شیوع بیماری کرونا خبر داد.

مظفر علی شائی بیان داشت: با عنایت به توافقات و هماهنگی های صورت گرفته فی مابین وزارت ورزش و جوانان و وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی در پی استمرار تعطیلی اماکن ورزشی به سبب اپیدمی مذکور و متضرر شدن موسسین این بنگاه ها، تمهیدات لازم به منظور پرداخت این تسهیلات به عمل آمده است.

وی با اشاره به مهلت ثبت نام تا مورخ 99/09/22 تاکید کرد: موسسین اماکن فوق به منظور بهره مندی از تسهیلات اعطایی در اسرع وقت جهت ثبت نام و تکمیل فرم های مربوطه به میز خدمت الکترونیکی در سایت وزارت ورزش و جوانان به آدرس: Sd.msy.gov.ir مراجعه نمایند.

مدیرکل ورزش و جوانان استان ایلام با بیان این مطلب که راهنمای چگونگی ثبت نام و پیگیری امور مربوطه در سایت فوق قابل مشاهده می باشد؛ اظهار امیدواری نمود با توجه به نرخ سود 12 درصدی و تنفس 6 ماهه این تسهیلات، بخشی از مشکلات جامعه ی هدف برطرف گردد.

ارسال دیدگاه ها

پیغام شما با موفقیت ارسال شد
کاراکترهای باقی مانده : ( 1000) حرف