800 میلیارد تومان وام کرونایی یرای مراکز ورزشی

مدیران باشگاهها و مجموعه های ورزشی به سایت میز خدمت وزارت ورزش و جوانان به آدرسsd.mcy.gov.ir مراجعه و نسبت به ثبت نام اقدام نمایند.

  • کد خبر: 1088
  • نسخه چاپی
  • تاریخ خبر: پنج‌شنبه 20 آذر 1399 - 20:22

به گزارش پایگاه اطلاع‌رسانی و پایش آثار اقتصادی کرونا  دکتر فرامرزیان و دکتر تقی زاده معاونین وزیر ورزش و جوانان در وبینار مشترکی خطاب به مدیران کل استانی تازه ترین مصوبه های ستاد ملی کرونا در حوزه ورزش را تشریح کردند. 

دکتر فرامرزیان در این وبینار گفت: وزارت ورزش و جوانان در این خصوص مبلغ 800 میلیارد تومان اعتبار برای پرداخت تسهیلات پیش بینی کرده است که برای هر نفر شاغل در مجموعه های ورزشی و باشگاهها مبلغ 16 میلیون تومان وام با تنفس شش ماهه و کارمزد 12 درصد پرداخت می کند و شروع اقساط از اواخر خرداد ماه سال 1400 خواهد بود. این طرح شامل باشگاهها، مجموعه های ورزشی و استخرهای خصوصی نیز می شود که مبالغ پرداختی به هر یک از عناوین ذکر شده متفاوت می باشد. لازم به ذکر است: باشگاههای ورزشی که قبلا نیز از تسهیلات استفاده کرده اند می توانند مجدد ثبت نام نموده و مابه التفاوت در قالب این طرح به آنان پرداخت می شود. در صورت هرگونه سوال و ابهامی می توانید به حوزه معاونت توسعه امور ورزش اداره کل و امور باشگاههای استان با شماره 32405563 و 32403350 تماس حاصل فرمائید

ارسال دیدگاه ها

پیغام شما با موفقیت ارسال شد
کاراکترهای باقی مانده : ( 1000) حرف