از سوی نیروی انتظامی؛
292 واحد صنفی متخلف کرونایی در کهگیلویه و بویراحمد پلمب شد

معاون هماهنگ کننده نیروی انتظامی کهگیلویه و بویراحمد گفت: تعداد 292 واحد صنفی متخلف کرونایی در شهرستان‌های مختلف شناسایی و پلمب شدند.

  • کد خبر: 1094
  • نسخه چاپی
  • تاریخ خبر: پنج‌شنبه 20 آذر 1399 - 21:40

به گزارش پایگاه خبری پایگاه اطلاع رسانی و پایش آثار اقتصادی کرونا و به نقل از تسنیم یاسوج، سرهنگ سیدعبدالعلی عبدی‌پور ظهر امروز در نشست ستاد استانی مقابله با ویروس کرونا در تشریح اقدامات صورت گرفته در مدت زمان اجرای محدودیت‌های کرونایی با اشاره به 552 دو بازدید و 952 تذکر به صنوف در مدت اجرای طرح محدودیت‌های کرونایی اظهار داشت: تعداد 292 واحد صنفی متخلف توسط مأموران نیروی انتظامی پلمپ و 11 نفر از متخلفان دستگیر و به مراجع قضایی معرفی شدند.

وی عنوان کرد: همکاران ما در نیروی انتظامی استان از شروع طرح محدودیت‌های کرونایی در تاریخ اول آذر ماه امسال حسب وظیفه، بر روند اجرا و اعمال محدودیت‌ها در مناطق مختلف استان نظارت دارند.

عبدی‌پور خاطرنشان کرد: تعداد 56 تذکر قبل از پلمپ صادر گردید، و همچنین 14 مراسم عروسی و عزا در استان تعطیل و تعداد 8 نفر از عوامل این مراسم‌ها توسط مأموران نیروی انتظامی دستگیر شدند.

وی ادامه داد: از ابتدای ماه جاری تاکنون 23 هزار و 100 تذکر لسانی به رانندگان وسایل نقلیه داده‌شد و از ورود پنج هزار و 120 خودرو با پلاک غیر بومی به مناطق ممنوعه کرونایی استان جلوگیری شد.

عبدی پور در ادامه با اشاره به اینکه در مدت 19 روز گذشته 10 هزار و 526 خودرو با جریمه 200 هزار تومانی اعمال قانون شدند، افزود: تعداد 311 خودرو به صورت تسلیمی و سه مورد توسط دوربین، مبلغ 500 هزار تومان جریمه شدند.

بیشتر بخوانید:

وی در پایان گفت: 152 خودروی متخلف در این مدت به صورت تسلیمی به مبلغ یک میلیون تومان جریمه شدند.

ارسال دیدگاه ها

پیغام شما با موفقیت ارسال شد
کاراکترهای باقی مانده : ( 1000) حرف