مصوبات اقتصادی چهل و هشتمین جلسه ستاد ملی کرونا
  • کد خبر: 1118
  • نسخه چاپی
  • تاریخ خبر: يکشنبه 23 آذر 1399 - 10:38
  • حمایت از فعالیت‌ها و مشاغل غیر دولتی به شدت آسیب‌دیده از شیوع کرونا در حوزه‌های فرهنگ هنر و رسانه

به منظور حمایت از فعالیت‌ها و مشاغل غیر دولتی به شدت آسیب‌دیده از شیوع کرونا در حوزه‌های فرهنگ، هنر و رسانه، با پرداخت تسهیلات بانکی به کسب و کارهای غیر دولتی در این حوزه‌ها، مطابق دستورالعمل ابلاغی کارگروه مقابله با پیامدهای اقتصادی کرونا و بر اساس مفاد بند (7) مصوبه جلسه دوازدهم مورخ 1399/01/09 ستاد ملی مدیریت کرونا موافقت می‌شود. متقاضیان واجد شرایط مجازند برای اخذ این تسهیلات تا پایان دی ماه جاری در سامانه کارا ثبت نام کنند و بانک‌های عامل موظفند تا پایان اسفندماه جاری این تسهیلات را پرداخت نمایند. بازپرداخت اقساط اقساط تسهیلات مزبور از اول خرداد ماه سال 1400 خواهد بود.

  • حمایت‌های بانکی از فعالیت‌ها و مشاغل غیر دولتی به شدت آسیب‌دیده از شیوع کرونا

حمایت‌های بانکی مندرج در اجزای (الف، ب و ج) بند (13) مصوبه جلسه چهل و پنجم مورخ 1399/09/01 ستاد ملی مدیریت کرونا، در ماه‌های آذر و دی سال 1399 اعمال می‌گردد و به کسب و کارها و مشاغل به شدت آسیب‌دیده یا محدود و تعطیل شده بخش غیر دولتی، مطابق فهرستی که توسط کارگروه مقابله با پیامدهای اقتصادی کرونا ابلاغ می‌گردد، تعلق می‌گیرد.

  • تمدید مهلت پرداخت قبوض گاز مصرفی مشاغل غیر دولتی به شدت آسیب‌دیده از شیوع کرونا

تمدید مهلت پرداخت هزینه گاز مصرفی مصوبه جلسه چهل و پنجم مورخ 1399/09/01 ستاد ملی مدیریت کرونا، به کسب و کارها و مشاغل به شدت آسیب‌دیده یا تعطیل و محدود شده بخش غیر دولتی مطابق فهرستی که توسط کارگروه مقابله با پیامدهای اقتصادی کرونا ابلاغ می‌گردد، تعلق می‌گیرد.

دریافت فایلdownlod

برچسب‌ها