معاونت توسعه ورزش کهگیلویه و بویراحمد خبر داد:
انجام بیش از 800 مورد بازرسی از اماکن ورزشی

شجاعی فر معاون توسعه ورزش و جوانان کهگیلویه وبویراحمد گفت: در راستای حفظ سلامت جامعه و ورزشکاران در زمان شیوع ویروس کرونا، بیش از 800 مورد بازرسی از باشگاه‌های خصوصی و اماکن ورزشی انجام شد.

  • کد خبر: 1120
  • نسخه چاپی
  • تاریخ خبر: دوشنبه 24 آذر 1399 - 09:49

به گزارش پایگاه اطلاع‌رسانی و پایش آثارا قتصادی کرونا به نقل از پایگاه خبری وزارت ورزش و جوانان و به نقل از روابط عمومی و پایگاه خبری و اطلاع رسانی اداره کل ورزش و جوانان استان کهگیلویه وبویراحمد ،شجاعی فر معاون توسعه ورزش و جوانان کهگیلویه وبویراحمد گفت: در راستای حفظ سلامت جامعه و ورزشکاران در زمان شیوع ویروس کرونا، بیش از 800 مورد بازرسی از باشگاه‌های خصوصی و اماکن ورزشی انجام شد.

عباس شجاعی فر معاون توسعه ورزش و جوانان کهگیلویه وبویراحمد بیان کرد: در راستای حفظ سلامت جامعه و ورزشکاران در زمان شیوع ویروس کرونا، بیش از 800 مورد بازرسی از باشگاه‌های خصوصی و اماکن ورزشی انجام گرفت.

شجاعی فر ،معاون توسعه ورزش کهگیلویه وبویراحمد افزود:

در استان کهگیلویه و بویراحمد در استان کهگیلویه وبویراحمد 350باشگاه خصوصی و 209 مکان ورزشی وجود دارد که با شیوع کرونا، همه این باشگاه‌ها و اماکن ورزشی تعطیل شدند.

شجاعی فر ادامه داد: با بازرسی‌های انجام شده تخلف 6 باشگاه ورزشی محرز و این باشگاه‌ها پلمب شدند.

وی تصریح کرد: دستورالعمل‌های ستاد کرونا در موضوع ورزش از سوی مدیر کل ورزش وجوانان استان کهگیلویه و بویراحمد به تمامی باشگاه‌های خصوصی و اماکن ورزشی ابلاغ شده که نسبت به گندزدایی و رعایت اصول اولیه بهداشتی و نصب بروشورها و بنرهایی برای آگاه‌سازی ورزشکاران و همچنین ثبت‌نام در سامانه وزارت بهداشت برای دریافت کد برای بازگشایی، اقدامات لازم را انجام دهند.

وی در پایان گفت: با آن دسته از اماکن ورزشی و باشگاه‌های خصوصی که موارد و دستورالعمل‌های ابلاغی از سوی مدیر کل ورزش و جوانان استان و ستاد مبارزه با بیماری کرونا در ورزش را رعایت نکنند، طبق قانون برخورد خواهد شد.
 
بیشتر بخوانید

ارسال دیدگاه ها

پیغام شما با موفقیت ارسال شد
کاراکترهای باقی مانده : ( 1000) حرف