تامین اجتماعی اعلام کرد
رضایت 86 درصدی بیماران کرونا از پرستاران تامین اجتماعی

رییس موسسه عالی پژوهش تامین اجتماعی از رضایت 86 درصدی بیماران کرونایی از عملکرد پرستاران شاغل در بیمارستان‌های تامین اجتماعی خبر داد.

  • کد خبر: 1198
  • نسخه چاپی
  • تاریخ خبر: دوشنبه 1 دی 1399 - 09:53

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی و پایش آثار اقتصادی کرونا بنابر اعلام روابط عمومی موسسه عالی پژوهش تامین اجتماعی، روزبه کردونی به مناسبت روز پرستار اعلام کرد: در نظرسنجی که چندی پیش با عنوان «رضایت‌سنجی از بیماران مبتلا به ویروس کرونا ترخیصی از بیمارستان‌های سازمان تأمین اجتماعی» توسط موسسه عالی پژوهش تامین اجتماعی انجام شده، میزان رضایت این دسته از شهروندان از تجربه حضور در مراکز درمانی ملکی سازمان تأمین اجتماعی در برخی استان‌های کشور شامل 10 استان آذربایجان شرقی، اصفهان، البرز، تهران، سمنان، فارس، قزوین، گلستان، گیلان و مازندران بررسی شد.

رئیس موسسه عالی پژوهش تامین اجتماعی گفت: 92.1 درصد از پاسخگویان به این نظرسنجی بیمه شده تامین اجتماعی بوده‌ اند.

وی ادامه داد: براین اساس،اعلام شد که 83.4 درصد از بیماران بستری شده از عملکرد پزشکان در بیمارستان ها و 86.1  درصد از عملکرد پرستاران بیمارستان های تامین اجتماعی اعلام رضایت بسیار بالایی داشته اند.

بیشتر بخوانید:

کردونی گفت: 69.6 درصد از بیماران بستری شده از خدمات سازمان تامین اجتماعی در ایام بیماری رضایت داشته و 77.3 درصد نیز از کل دوره‌ای که در بیمارستان بستری بوده‌اند رضایت خود را اعلام کرده‌اند که بخش بسیار زیادی این میزان رضایت، به عملکرد پرستاران برمی گردد.

ارسال دیدگاه ها

پیغام شما با موفقیت ارسال شد
کاراکترهای باقی مانده : ( 1000) حرف