رییس اطلاعات و کنترل ترافیک پلیس راهور ناجا؛
تداوم منع تردد شبانه خودرو‌ها از ساعت 21 در شهرهای نارنجی
  • کد خبر: 1209
  • نسخه چاپی
  • تاریخ خبر: دوشنبه 1 دی 1399 - 22:03

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی و پایش آثار اقتصادی کرونا و به نقل از باشگاه خبرنگاران، سرهنگ احمد شیرانی رئیس مرکز اطلاعات و کنترل ترافیک پلیس راهور ناجا، گفت: طرح محدودیت‌ها و ممنوعیت‌های ترافیکی برای جلوگیری از شیوع ویروس کرونا در دو روز گذشته با توجه به اجرای آن از ساعت 20 و تغییر‌ یک ساعته نسبت به روز‌های هفته قبل با همکاری و همراهی مردم به خوبی اجرا شد و شهروندان در شهر‌ها با برنامه ریزی سفر‌های خود به گونه‌ای عمل کردند که تا قبل از ساعت 20 به منازل خود بازگشتند.

وی ادامه داد: تغییر در ساعت اجرای طرح محدودیت‌های تردد شبانه در دو روز گذشته باعث شد سفر‌های برگشت و بار ترافیکی عصرگاهی زودتر شکل گیرد و به جای شروع از حدود ساعت 16 به 14 تغییر یافته بود.

سرهنگ شیرانی افزود: از امروز نیز تردد خودرو‌های شخصی از ساعت 21 شب تا 4 صبح در شهر‌های گروه نارنجی ممنوع است و همچنین ورود پلاک‌های غیر بومی و خروج پلاک‌های بومی از شهر‌های گروه نارنجی ممنوع است.

بیشتر بخوانید:

رئیس مرکز اطلاعات و کنترل ترافیک پلیس راهور ناجا بیان کرد: این طرح تا اطلاع ثانوی ادامه دارد و هر گونه تغییر وضعیت پس از جلسات ستاد ملی مقابله با کرونا اعلام می‌شود و در صورت تردد غیر مجاز خودرو‌های شخصی در معابر شهری در ساعات ممنوعیت تردد، تخلف توسط دوربین‌های ثبت تخلف ثبت و جریمه صادر می‌شود.

ارسال دیدگاه ها

پیغام شما با موفقیت ارسال شد
کاراکترهای باقی مانده : ( 1000) حرف