زالی خبر داد:
محدودیت‌های کرونایی تهران تا هفته آینده ادامه دارد

فرمانده عملیات مدیریت بیماری کرونا در کلانشهر تهران گفت: اکنون در وضعیت نارنجی قرار داریم و تمام محدودیت هایی که در قبل و براساس مصوبه شهرهای نارنجی اجرا می‌شد همچنان تا هفته آینده ادامه دارد.

  • کد خبر: 1293
  • نسخه چاپی
  • تاریخ خبر: چهارشنبه 10 دی 1399 - 18:12

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی و پایش آثار اقتصادی کرونا به نقل از ایرنا، علیرضا زالی  در حاشیه رزمایش شهید سلیمانی با عنوان« کنترل همه گیری کرونا» در مشیریه تهران به خبرنگار ایرنا گفت: محدودیت های شب از ساعت 21 شب تا 4 صبح نیز در تهران ادامه خواهد داشت و بر اساس مصوبه ستاد مقابله با کرونا در شهرهای زرد نیز تسری خواهد داشت.

وی افزود: شاهد کاهش وضعیت مبتلایان به کرونا در تهران هستیم که با رعایت پروتکل های بهداشتی و همکاری مردم این روند روبه کاهشی ادامه خواهد داشت.

فرمانده عملیات مدیریت بیماری کرونا در کلانشهر تهران با بیان اینکه بیماران کرونایی را از سایر بیماران در بیمارستان های تهران جداسازی می کنیم گفت: در بعضی از بیمارستان ها این طرح اجرا شده است تا خدمات ضروری به بیماران کرونایی و سایر بیماران قلبی و ریوی ارائه شود.

بیشتر بخوانید:

وی ادامه داد: گزارش های خوبی از بهبودی بیماران کرونایی در بیمارستان ها گزارش شده است همچنین افراد مبتلا به کرونا به سرعت ردیابی و شناسایی می شوند تا از این طریق روند بهبودی آنها سرعت بخشیده شود.

ارسال دیدگاه ها

پیغام شما با موفقیت ارسال شد
کاراکترهای باقی مانده : ( 1000) حرف