رئیس مرکز اطلاعات و کنترل راهور ناجا:
طرح محدودیت تردد به داخل شهرهای قرمز و نارنجی ادامه دارد

رئیس مرکز اطلاعات و کنترل راهور نیروی انتظامی اعلام کرد: طرح محدودیت تردد جلوگیری از گسترش ویروس کرونا با توجه به نوع محدودیت ورود پلاک‌های غیربومی و خروج پلاک‌های بومی در شهرهای گروه قرمز و نارنجی ادامه داشته و هر تغییر منوط به مصوبات ستاد ملی مقابله با کرونا است.

  • کد خبر: 1507
  • نسخه چاپی
  • تاریخ خبر: شنبه 4 بهمن 1399 - 12:27

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی و پایش آثار اقتصادی کرونا به نقل از ایرنا،سرهنگ احمد شیرانی با اشاره به وضعیت جوی و ترافیکی گفت: ترافیک در آزادراه قزوین - کرج - تهران حدفاصل ساسانی تا پل کلاک و  ترافیک نیمه سنگین در محور شهریار - تهران محدوده شهرقدس نیمه سنگین گزارش شده است.

وی ادامه داد: محورهای شهداد - نهبندان، خرم آباد - پلدختر و دلگان - زهکلوت دارای انسداد شریانی است.

رئیس مرکز اطلاعات و کنترل راهور نیروی انتظامی گفت: با توجه به بارندگی و کولاک دو روز گذشته در برخی از جاده های استان های شمالی و شمال شرقی و شمال غربی برخی از جاده ها به علت برف و کولاک شدید و نبود دید کافی و ایمنی لازم موقتا مسدود و با تلاش عوامل پلیس راه و همکاران راهداری بازگشایی شد و در حال حاضر تمام این محورها باز و تردد روان و بدون مشکل انجام می گیرد.

بیشتر بخوانید:

سرهنگ شیرانی از هموطنان خواست قبل از تردد در مسیرها  از طریق تلفن 88255555 یا 120  یا از طریق سایر سامانه‌های پلیس راهور ناجا همچون سایت راهور 120 از آخرین وضعیت راه ها مطلع شده و سپس وارد محورها شوند.

ارسال دیدگاه ها

پیغام شما با موفقیت ارسال شد
کاراکترهای باقی مانده : ( 1000) حرف