تا پایان بهمن ماه
فرصت ثبت نام تسهیلات ویژه کرونایی در حوزه ورزش و جوانان تمدید شد

زمان ثبت‌نام تسهیلات ویژه کرونایی در حوزه ورزش و جوانان تا پایان بهمن ماه تمدید شد.

  • کد خبر: 1528
  • نسخه چاپی
  • تاریخ خبر: دوشنبه 6 بهمن 1399 - 15:50

به گزارش پایگاه اطلاع‌رسانی و پایش آثار اقتصادی کرونا فرصت ثبت نام برای متقاضیان دریافت تسهیلات ویژه اماکن ورزشی و مراکز مشاوره جوانان که پیش از این تا پایان دی‌ماه تعیین شده بود، با موافقت کارگروه مقابله با پیامدهای اقتصادی کرونا تا پایان بهمن ماه تمدید شد.

متقاضیان برای دریافت این تسهیلات ارزان قیمت حمایتی، می‌توانند به سامانه کارا (اینجا) مراجعه کنند.

براساس دستورالعمل تسهیلات کرونایی حوزه ورزش، جهت پارک های آبی و اماکن ورزشی چند منظوره و ویژه 9600 میلیون ریال، مجتمع‌های ورزشی، پیست‌های موتورسواری و کارتینگ 4800 میلیون ریال، زمین های چوگان، زمین های گلف، پیست های اسکی، سالن های بولینگ، سال های ورزش جانبازان و معلولین، باشگاه های سوار کاری و... مبلغ 1920 میلیون ریال، قایقرانی، تنیس، دومیدانی، زمین های فوتبال (چمن طبیعی و مصنوعی) دوچرخه سواری، بدنسازی، اسکواش، بسکتبال، والیبال، هندبال، فوتسال، بوکس، بیلیارد، کاراته، تکواندو، کونگ فو، هنرهای رزمی، جودو، تیراندازی، تیرو کمان، شطرنج و شمشیر بازی، کشتی کبدی، کوهنوردی و... مبلغ 800 میلیون ریال تعیین شده است.

همچنین استخرهای شنا و شیرجه و واترپلو با توجه به ابعاد استخر و میزان شاغلین آن کسب و کار از 800 میلیون ریال تا 3520 میلیون ریال و مراکز مشاوره جوانان با توجه به گروه الف یا ب و میزان شاغلین آن کسب و کار از 480 تا 960 میلیون ریال تسهیلات دریافت می کنند. 

سی و هفتمین جلسه کارگروه مقابله با پیامدهای اقتصادی کرونا بعد از ظهر امروز به ریاست دکتر محمدنهاوندیان برگزار شد.

برچسب‌ها

ارسال دیدگاه ها

پیغام شما با موفقیت ارسال شد
کاراکترهای باقی مانده : ( 1000) حرف