سخنگوی سازمان هواپیمایی کشوری خبر داد:
یکی از شرکت‌های هواپیمایی کشور، اخطار کرونایی گرفت

سخنگوی سازمان هواپیمایی کشوری از اخطار این سازمان به شرکت هواپیمایی تابان به دلیل عدم رعایت مقررات ابلاغی مقابله با شیوع ویروس کرونا خبرداد.

  • کد خبر: 1566
  • نسخه چاپی
  • تاریخ خبر: شنبه 11 بهمن 1399 - 13:09

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی و پایش آثار اقتصادی کرونا به نقل از ایسنا، پس از شیوع ویروس کرونا در جهان و طی ماه‌های همه بخش‌های اقتصادی از جمله حمل‌ونقل پروتکل‌هایی را باید اجرایی کنند که رعایت فاصله اجتماعی و محدودیت 60 درصدی برای پذیرش مسافر در پروازهای داخلی یکی از این پروتکل‌های بهداشتی ابلاغ شده است که به نظر می‌رسد برخی شرکت‌های هواپیمایی آن را رعایت نمی‌کنند.

محمدحسن ذیبخش - سخنگوی سازمان هواپیمایی کشوری-  در این باره اظهارکرد: سازمان هواپیمایی کشوری به دلیل عدم رعایت فاصله گذاری اجتماعی در مسیر تهران- مشهد در تاریخ یکم بهمن ماه امسال به شرکت هواپیمایی تابان اخطار داد.

وی با بیان اینکه عدم توجه به مفاد مقررات ابلاغی باعث به خطر افتادن سلامتی همکاران و مسافران خواهد شد، افزود: ضمن اخطار رعایت کامل دستورالعمل‌های ابلاغی، شرکت هواپیمایی باید نسبت به رعایت فاصله اجتماعی و استفاده از حداکثر 60 درصد  ظرفیت پذیرش در تمامی پروازها اقدام کند.

بیشتر بخوانید:

براساس اعلام سازمان هواپیمایی، سخنگوی این سازمان تصریح کرد: براساس این اخطاریه تا اطمینان از رعایت کامل مقررات ابلاغی ضمن تعلیق مجوز پرواز شماره 6224 روزهای چهارشنبه از تاریخ 15/11/99 تا تاریخ 29/11/99 به مدت 3 هفته از تاریخ صدور این نامه، هیچ‌گونه مجوز پرواز جدیدی برای آن شرکت صادر نخواهد شد.

ارسال دیدگاه ها

پیغام شما با موفقیت ارسال شد
کاراکترهای باقی مانده : ( 1000) حرف