اعمال محدودیت تردد در مناطق زرد برای تعطیلات پیش رو

فرمانده ستاد مدیریت مقابله با بیماری کرونا در تهران گفت: سفر باعث گردش ویروس کرونا می‌شود بر همین اساس برای مناطق زرد هم محدودیت تردد در نظر گرفتیم.

  • کد خبر: 1615
  • نسخه چاپی
  • تاریخ خبر: پنج‌شنبه 16 بهمن 1399 - 17:58

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی و پایش آثار اقتصادی کرونا به نقل از باشگاه خبرنگاران جوان، علیرضا زالی فرمانده ستاد مدیریت مقابله با بیماری کرونا در کلانشهر تهران، با اشاره به لزوم اعمال محدودیت های تردد در تعطیلات پیش رو اظهار کرد: در حال حاضر یکی از مشکلات جدی ما انجام سفرهای بین استانی در ایام تعطیلات است. هنگامی که چند روز پشت سر هم تعطیل رسمی بوده سفرهای بین استانی سبب شده تا ویروس از نقاط مبدا به مقصد گردش و گسترش پیدا کند.

او ادامه داد: انجام مسافرت در ایامی که تعطیلات متراکم است باعث توسعه و انتشار احتمالی ویروس کرونا در سراسر کشور خواهد شد. در جلسه دیروز در استانداری تصمیم بر این گرفته شده است تا مبادی ورودی و خروجی شهر ها به ویژه تهران کنترل و از تردد افراد فاقد مجوز جلوگیری خواهد شد. راهنمایی و رانندگی در این خصوص همکاری لازم را با ما خواهد داشت.

زالی بیان کرد: با تصویب ستاد ملی کرونا در ایام تعطیلاتی مانند تعطیلات پیش رو، اعمال محدودیت و تردد در شهرستان های زرد مانند نارنجی خواهد بود.

بیشتر بخوانید:

او افزود: افراد فاقد مجوز تردد در ایام تعطیلات پیش رو حق رفت و آمد و انجام سفرهای بین استانی در مناطق زرد و نارنجی نخواهند داشت.

ارسال دیدگاه ها

پیغام شما با موفقیت ارسال شد
کاراکترهای باقی مانده : ( 1000) حرف