معاون وزیر راه و شهرسازی:
تعلیق پروازهای انگلیس همچنان ادامه دارد

معاون وزیر راه و شهرسازی از ادامه محدودیت‌های پروزای از مبدا به مقصد انگلیس خبر داد و گفت: تغییر در محدودیت‌های پروازی با نظر وزارت بهداشت انجام می‌شود

  • کد خبر: 1622
  • نسخه چاپی
  • تاریخ خبر: يکشنبه 19 بهمن 1399 - 12:43

شهرام آدم‌نژاد، معاون حمل و نقل وزارت راه و شهرسازی در گفت‌وگو با خبرنگار پایگاه اطلاع رسانی و پایش آثار اقتصادی کرونا، درباره آخرین تصمیمات نسبت به پروازهای انگلیس اظهار داشت: به محض اینکه بحث کرونای جهش یافته در انگلیس مطرح شد و دو کشور اروپایی پروازهای خود به انگلیس را محدود کردند، نسبت به تعلیق پروازها به این کشور اقدام کردیم. 

وی با تاکید بر اینکه ایران اولین کشور در منطقه بود که تمام پروازها به انگلیس را قطع کرد، ادامه داد: در دنیا جز اولین کشورها بودیم که نسبت به قطع پروازها به انگلیس تصمیم گرفتیم و این تصمیم را به اجرا در آوردیم. 

معاون وزیر راه و شهرسازی تاکید کرد: به محض انجام مکاتبات با وزارت بهداشت، از همان لحظه قطع پروازهای انگلیس صورت گرفت و همچنین پروازهای کانکشن از سایر کشورها را هم محدود کردیم و این محدودیت‌ها و تعلیق ادامه پیدا کرده است. 

آدم‌نژاد گفت: این محدودیت‌های پروازی به انگلیس و پروازهای کانکشن تا زمانی که وزارت بهداشت از شرایط کنترل کرونا اطمینان حاصل کند، ادامه پیدا خواهد کرد و با اعلام وزارت بهداشت نسبت به تغییرات در محدودیت‌ها تصمیم گرفته می‌شود.  

ارسال دیدگاه ها

پیغام شما با موفقیت ارسال شد
کاراکترهای باقی مانده : ( 1000) حرف