معاون اقتصادی رییس جمهور خبر داد
تمدید مهلت دریافت تسهیلات کرونایی تا نیمه اسفند

معاون اقتصادی رئیس جمهور درباره آخرین تصمیمات اقتصادی ستاد مقابله با کرونا گفت: اقداماتی برای کاهش آسیب اقتصادی کرونا در دو قسمت انجام شد که در بخش اول اعتباراتی برای پرداخت مستقیم در نظر گرفته شد.

  • کد خبر: 1628
  • نسخه چاپی
  • تاریخ خبر: شنبه 18 بهمن 1399 - 12:25

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی و پایش آثار اقتصادی کرونا محمد نهاوندیان، در ادامه افزود: در مرحله دوم تسهیلات بنگاه محور به حوزه های صاحب الویت داده شد.

نهاوندیان اضافه کرد: تسهیلاتی در حوزه فرهنگ به مراکز نمایشی ،سینمایی، ناشران و تولیدکنندگان رسانه ای با تشخیص وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی داده شد.

معاون اقتصادی رئیس جمهور با اشاره به گردشگری به عنوان بخش دیگر آسیب دیده از کرونا تصریح کرد: این بخش علاوه بر عید 99، در عید 98 هم به خاطر سیلاب های مناطق مختلف کشور نتوانست درآمدی کسب کند، از این رو تسهیلاتی با تشخیص وزارت میراث گردشگری ارائه شد.

نهاوندیان از ورزش به عنوان بخش دیگری یاد کرد که تسهیلات اقتصادی دوران کرونا به آن اختصاص یافته است.

وی با بیان اینکه بخشی از ارائه این تسهیلات انجام شده است، تاکید کرد: موعد مراجعه برخی بنگاه ها به بانک ها برای دریافت تسهیلات تا پایان دی و تا پایان بهمن بود.

معاون اقتصادی رئیس جمهور گفت: با توجه به اینکه هنوز همه منابع جذب نشده و به خاطر محدودیت های ترددی در دی ماه، فرصت مراجعه این سه بخش به بانک ها برای دریافت تسهیلات تا نیمه اسفند تمدید شد.

در این باره بیشتر بخوانید

ارسال دیدگاه ها

پیغام شما با موفقیت ارسال شد
کاراکترهای باقی مانده : ( 1000) حرف