مدیرکل ورزش و جوانان البرز:
194 باشگاه ورزشی در البرز برای اخذ وام کرونا ثبت نام کردند

مدیرکل ورزش و جوانان البرز از ثبت نام 194 باشگاه ورزشی در این استان برای اخذ وام کرونا خبر داد.

  • کد خبر: 1635
  • نسخه چاپی
  • تاریخ خبر: يکشنبه 19 بهمن 1399 - 13:07

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی و پایش آثار اقتصادی کرونا  به نقل از روابط عمومی اداره کل ورزش و جوانان استان البرز؛ مجتبی جانعلی مدیرکل ورزش و جوانان استان البرز در گفتگو با پایگاه خبری اداره کل، اظهار کرد: اداره کل ورزش و جوانان استان البرز در راستای برنامه ها و سیاست های دولت و وزارت ورزش و جوانان، با هر آن چه که در توان داشته باشد از باشگاه های ورزشی بویژه در زمان شیوع ویروس کرونا حمایت خواهد کرد.

وی با اشاره به طرح حمایتی دولت و وزارت ورزش و جوانان از باشگاه های ورزشی، افزود: تا کنون از استان البرز 194 باشگاه ورزشی جهت دریافت تسهیلات حمایتی ناشی از شیوع ویروس کرونا اقدام کرده اند.

جانعلی ادامه داد: این 194 باشگاه ورزشی در سامانه میز خدمت وزارت ورزش و جوانان و سایت " کارا " جهت اخذ تسهیلات ثبت نام کرده و تشکیل پرونده داده اند که روند تکمیل و بررسی آنان در حال انجام است.

مدیرکل ورزش و جوانان استان البرز با اشاره به آسیب باشگاه های ورزشی در دوران شیوع ویروس کرونا تصریح کرد: با تلاش فراوان و حمایت شخص استاندار و معاون سیاسی ایشان، توانستیم ستاد کرونا را مجاب کنیم که باشگاه های ورزشی را نیز همانند یک صنف در گروه بندی مشاغل ببینند تا باشگاه ها نیز بتوانند با رعایت پروتکل های بهداشتی به فعالیت خود ادامه داده و با تعطیلی های مکرر روبرو نشوند.

ارسال دیدگاه ها

پیغام شما با موفقیت ارسال شد
کاراکترهای باقی مانده : ( 1000) حرف