درخواست شهرداری تهران از ستاد ملی کرونا
واکسن برای رانندگان تاکسی و اتوبوس در اولویت قرار گیرد

معاون حمل و نقل ترافیک شهرداری تهران در نامه‌ای به دکتر زالی رئیس ستاد مقابله با کرونا شهر تهران خواستار اولویت رانندگان تاکسی و اتوبوس برای تزریق واکسن کرونا شد.

  • کد خبر: 1679
  • نسخه چاپی
  • تاریخ خبر: شنبه 25 بهمن 1399 - 00:17

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی و پایش آثار اقتصادی کرونا، سید مناف هاشمی، معاون حمل و نقل و ترافیک شهرداری تهران،  در این درخواست عنوان کرد: سیستم حمل و نقل به عنوان یکی از مهم‌ترین ارکان اثربخش کلانشهر تهران به شمار می‌رود که نقش بسزایی در حجم و سطح گسترده جابه‌جایی شهروندان با شیوه‌ها و مدهای مختلف حمل و نقلی را عهده داراست.

ورود ویروس کرونا در یکسال گذشته به کشور نشان داد با وجود تعطیلی بخش‌های اساسی کشور براساس تدابیر ستاد ملی کرونا لحظه‌ای وقفه یا تعطیلی در بخش‌های مختلف حمل و نقلی که در تمام ساعات شبانه روزی درحال خدمت رسانی به مردم شریف و بزرگوار هستند را نداشت و چه بسا باتمام توان بر خود وظیفه دانست درکنار تمام بخش‌های اجرایی و کادر درمان بایستد تا شاهد بازگشتن زندگی سرشار از سلامت و تندرستی باشیم.

معاون شهردار تهران در ادامه نامه تاکید کرد: همانطور که می‌دانید سهم جابجایی بیش از 4 میلیون نفری روزانه از طریق شبکه اتوبوس وتاکسی درپایتخت بخشی از سهم عمده حمل ونقل عمومی است و درطول مدت شیوع این بیماری درکشور، درکمال تاسف و ناراحتی معاونت حمل و نقل و ترافیک شهرداری تهران شاهد درگذشت بیش از 200 نفر از همکاران زحمتکش و بدون ادعای خود بود که در صف خط مقدم خدمات رسانی به شهروندان بودند.

بیشتر بخوانید:

هاشمی در ادامه تصریح کرد: باتوجه به ورود واکسن به کشور و آغاز فرآیند توزیع وتزریق آن برای همه بخش‌های دارای اولویت و درگیر این بیماری، مارا برآن داشت تا ضمن تشکر مجدد از زحمات حضرتعالی و همه همکاران، خواهشمند اختصاص سهمیه برای همه همکارانمان در عرصه خدمت‌رسانی به شهروندان و مساعدت و موافقت‌تان برای در اولویت قراردادن این موضوع باشیم.

ارسال دیدگاه ها

پیغام شما با موفقیت ارسال شد
کاراکترهای باقی مانده : ( 1000) حرف