پلیس راهور خوزستان:
جریمه کرونایی خودروهای متخلف در خوزستان یک میلیون شد

رییس پلیس راهور خوزستان گفت: طبق مصوبه ستاد استانی کرونا از روز یکشنبه 26 بهمن جریمه 10 میلیون ریالی برای آن دسته از خودرو‌هایی که در خوزستان خلاف مقررات محدویت کرونایی رفتار می‌کنند، اعمال خواهد شد.

  • کد خبر: 1699
  • نسخه چاپی
  • تاریخ خبر: يکشنبه 26 بهمن 1399 - 10:41

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی و پایش آثار اقتصادی کرونا به نقل از ایرنا، منصور جمشیدی رییس پلیس راهور خوزستان در حاشیه نشست ستاد مدیریت کرونا خوزستان بیان کرد: جریمه 10 میلیون ریالی شامل خودرو هایی می شود که به شهر های قرمز ورود و خروج داشته و یا در ساعت 21 تا چهار صبح تردد می کنند.

 وی با بیان اینکه برابر مصوبات نشست استانی ستاد مدیریت کرونا، اعمال قانون و کنترل ما با شدت بیشتری انجام می شود افزود: از ساعت 21 تا چهار بامداد تردد خودرو ها در تمامی شهر های خوزستان ممنوع است و مردم به گونه ای برنامه ریزی کنند که در این ساعت تردد نداشته باشند.

رییس پلیس راهور خوزستان گفت: ورود و خروج خودرو ها از شهر های قرمز به دیگر شهر ها ممنوع است و ماموران ما و دوربین های جاده ای برابر قانون این خودرو ها را جریمه کرده و روزانه این جرایم توسط پیامک به آن ها ارسال خواهد شد. البته آن دسته از رانندگانی که خودرو خریداری کرده، ولی سند به نام مالک قبلی است، پیام برای آن ها ارسال نمی شود.

وی افزود: پلیس خدمتگزار مردم است و امیدوارم فاصله اجتماعی و پروتکل های بهداشتی از جانب مردم بیشتر رعایت شود تا این ویروس منحوس ریشه کن شود.

بیشتر بخوانید:

جمشیدی ادامه داد: روزانه برای بیش از 2 هزار خودرو در خوزستان اعمال قانون می شود که امیدواریم در روز های آینده با کمتر شدن ترددها، شاهد کاهش این آمار باشیم.

هم اکنون 10 شهرستان خوزستان در وضعیت قرمز کرونایی قرار دارند که وضعیت هشدار دهنده ای است.

ارسال دیدگاه ها

پیغام شما با موفقیت ارسال شد
کاراکترهای باقی مانده : ( 1000) حرف