سخنگوی سازمان هواپیمایی کشوری:
ممنوعیت سفر به انگلیس تا 20 اسفند تمدید شد

سخنگوی سازمان هواپیمایی کشوری گفت: ممنوعیت پروازهای مستقیم و غیر مستقیم به انگلیس تا 20 اسفند تمدید شد و احتمال تمدید آن تا پایان سال وجود دارد.

  • کد خبر: 1724
  • نسخه چاپی
  • تاریخ خبر: چهارشنبه 29 بهمن 1399 - 12:03

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی و پایش آثار اقتصادی کرونا به نقل از ایرنا، محمد حسن ذبیخش از تمدید محدودیت سفر به انگلیس برای سومین بار خبر داد و گفت: با توجه به رسیدن به دوره پیک شیوع کرونای انگلیسی احتمال زیاد وجود دارد که بعد از 20 اسفند هم ممنوعیت سفر به انگلیس تمدید شود.

وی توضیح داد: سازمان هواپیمایی تابع تصمیمات ستاد مبارزه با کرونا است و تا برگزاری جلسه آینده که تصمیم نهایی گرفته خواهد شد، ممنوعیت سفر تا 20 اسفند به طور قطعی  ادامه خواهد داشت.

همچنین ایران در ابتدای دی ماه و با شیوع ویروس جهش یافته کرونا در انگلستان، پروازهای خود را به لندن قطع کرد و بر اساس درخواست ستاد ملی مقابله با کرونا پروازهای انگلستان تا آخر دی‌ماه ممنوع شد. این ممنوعیت تا پایان بهمن‌ماه نیز مجددا تمدید شد.

بیشتر بخوانید:

سازمان هواپیمایی دی ماه امسال به تمام شرکت‌های هواپیمایی داخلی، خارجی و دفاتر فروش بلیت اعلام کرده است که فروش بلیت تهران - لندن اعم از مستقیم و غیرمستقیم برای جلوگیری از شیوع کرونای انگلیسی، ممنوع است.
 بر اساس تصمیم جدید هم ایران همچنان نه مسافری از مبدا انگلیس را می‌پذیرد و نه امکان سفر از ایران به انگلیس تا روز 20 اسفند وجود دارد.

ارسال دیدگاه ها

پیغام شما با موفقیت ارسال شد
کاراکترهای باقی مانده : ( 1000) حرف