برگزاری نمایشگاه‌های بهاره در گیلان ممنوع است

رئیس اتاق اصناف مرکز گیلان از ممنوعیت برپایی هرگونه نمایشگاه تخصصی همراه با فروش و نیز برگزاری نمایشگاه بهاره با توجه به شیوع بیماری کرونا و آسیب‌های وارده به اصناف در پی تعطیلی‌های مکرر در استان خبر داد.

  • کد خبر: 1732
  • نسخه چاپی
  • تاریخ خبر: پنج‌شنبه 30 بهمن 1399 - 08:31

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی و پایش آثار اقتصادی کرونا به نقل از ایرنا، جلال الدین محمد شکریه افزود: برپایی هرگونه نمایشگاه تخصصی همراه با فروش و نیز برگزاری نمایشگاه بهاره با توجه به شیوع بیماری کرونا و آسیب‌های وارده به اصناف در پی تعطیلی‌های مکرر ممنوع شده است .

وی تصریح کرد: معتقد هستیم که هر واحدصنفی باید یک نمایشگاه باشد و با توجه به شرایط امروز تلاش کردیم این ایده، جامه عمل بپوشد.

وی به هماهنگی های انجام شده بین اتاق اصناف و سازمان صنعت معدن و تجارت استان در جهت ایجاد امکان فروش ویژه در روزهای پایانی سال در واحدهای صنفی اشاره و تصریح کرد : امیدواریم صاحبان کسب و کار با دریافت کمترین سود ممکن در این طرح همکاری گسترده تری داشته باشند.

شکریه درخصوص نحوه نظارت بر واحدهای صنفی شرکت کننده در این طرح به همکاری بازرسان اتاق اصناف ، سازمان صنعت، معدن و تجارت و بسیج اصناف اشاره و خاطرنشان کرد : با بررسی دقیق فاکتورهای خرید، قیمت‌های فروش ویژه در این واحدها مورد نظارت قرار گرفته تا حقوق مصرف کنندگان رعایت شود.

وی تأکید کرد : در این طرح با نام “نمایشگاهی به وسعت ایران” ، واحدهای صنفی با همان قیمت های نمایشگاهی اجناس خود را خواهند فروخت.
شکریه ادامه داد: شرط موفقیت این نمایشگاه ارائه کالاهای باکیفیت مطلوب و تفاوت معنادار تخفیف ها برای جلب رضایت مصرف کنندگان است.

بیشتر بخوانید:

رئیس اتاق اصناف مرکز گیلان همچنین از نصب پوستر ” نمایشگاهی به وسعت ایران” بر روی واحدهای صنفی شرکت کننده در این طرح جهت اطلاع مردم خبر بیش از 110 هزار واحد صنفی در گیلان ممنوع است.

ارسال دیدگاه ها

پیغام شما با موفقیت ارسال شد
کاراکترهای باقی مانده : ( 1000) حرف