استانداری خوزستان خبر داد:
ادارات و دستگاه‌های اجرایی اهواز تعطیل شد

اداره کل مدیریت بحران استانداری خوزستان از تعطیل شدن تمامی ادارات و دستگاه‌های اجرایی شهرستان اهواز از امروز سه‌شنبه 5 اسفندماه 99 خبر داد.

  • کد خبر: 1779
  • نسخه چاپی
  • تاریخ خبر: سه شنبه 5 اسفند 1399 - 09:31

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی و پایش آثار اقتصادی کرونا به نقل از تسنیم، به نقل از اداره کل مدیریت بحران خوزستان، امید بن عباس اظهار داشت: به دستور استاندار به دلیل قطعی آب در مناطق مختلف اهواز و با توجه به اهمیت رعایت مسائل بهداشتی در وضعیت قرمز کرونا ادارات دولتی و دستگاه‌های اجرایی در شهر اهواز روز سه‌شنبه (پنجم اسفندماه) تعطیل اعلام شد.

مدیرکل مدیریت بحران استان خوزستان روز سه‌شنبه با اعلام این خبر بیان کرد: با توجه به تلاقی این موضوع با وضعیت قرمز بیماری کرونا در شهر اهواز به منظور پیشگیری از شیوع بیشتر این بیماری، بنابر دستور استاندار امروز سه‌شنبه تمامی ادارات دولتی و دستگاه‌های اجرایی در شهر اهواز تعطیل خواهند بود.

بیشتر بخوانید:

وی تاکید کرد: این تعطیلی شامل "مراکز بهداشتی و درمانی، بانک‌ها و واحدهای امدادی و عملیاتی" نخواهد بود. 

مدیرکل مدیریت بحران استان خوزستان افزود: به دلیل پاره‌ای از تعمیرات اساسی در تصفیه‌خانه شماره 2 اهواز آب برخی مناطق اهواز به ویژه محله‌های واقع در غرب و بخشی از شرق اهواز با قطع یا افت فشار آب روبه‌رو هستند و در حال حاضر گروه‌های عملیاتی شرکت آب و فاضلاب اهواز در حال انجام‌ تعمیرات هستند که بنا بر اعلام مدیر عامل شرکت آبفا اهواز تا پایان امشب این مشکل برطرف خواهد شد.

ارسال دیدگاه ها

پیغام شما با موفقیت ارسال شد
کاراکترهای باقی مانده : ( 1000) حرف