جلسه اورژانسی برای تصمیم‌گیری درباره وضعیت قرمز پایتخت

معاون درمان ستاد کرونای استان تهران با اشاره به برقراری وضعیت قرمز کرونا در استان تهران، گفت: در حال حاضر 4400 بیمار مبتلا به کرونا در بیمارستان‌های تهران بستری هستند و روزانه حدودا 5700 مورد مراجعه به بیمارستان‌ها و مراکز درمانی را شاهد هستیم که روزانه 1000 نفر بستری می‌شوند.

  • کد خبر: 2109
  • نسخه چاپی
  • تاریخ خبر: دوشنبه 16 فروردين 1400 - 14:34

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی و پایش آثار اقتصادی کرونا به نقل از ایسنا، دکتر نادر توکلی با اشاره به قرمز شدن وضعیت کرونا در استان تهران، گفت: به دنبال بروز این وضعیت در استان تهران، امروز ( 16 فروردین) جلسه‌ای با روسای بیمارستان‌های استان داریم که تصمیمات جدیدی برای توسعه تخت‌ها بگیریم.

وی درباره تمهیدات و اعمال محدودیت‌های احتمالی، افزود: از سوی دیگر با قرمز شدن وضعیت تهران جلسه اورژانسی با استانداری گذاشته شده است که جزئیات و تصمیمات جدید آن امروز بعدازظهر ابلاغ خواهد شد.

توکلی ادامه داد: تصمیمات در شرایط قرمز شامل منع تردد و فعالیت مشاغل گروه 3 و 4، دورکاری ادارات به شکل یک سوم حاضر در محل کار و دو سوم در منزل و کاهش ساعت کاری و... است.

وی در پاسخ به این سوال که آیا در خصوص لغو طرح ترافیک هم ممکن است تصمیمات جدید گرفته شود یا خیر؟، اظهار کرد: امروز در این زمینه در جلسه با استانداری صحبت می‌کنیم در این مورد فعلا پیشنهاد مشخصی از سوی ما ارائه نشده است.

بیشتر بخوانید:

معاون درمان ستاد کرونای استان تهران در خاتمه تاکید کرد: در حال حاضر 4400 بیمار مبتلا به کرونا در بیمارستان‌های تهران بستری هستند و روزانه حدودا 5700 مورد مراجعه به بیمارستان‌ها و مراکز درمانی را شاهد هستیم که روزانه 1000 نفر بستری می‌شوند.

ارسال دیدگاه ها

پیغام شما با موفقیت ارسال شد
کاراکترهای باقی مانده : ( 1000) حرف