جریمه بیش از 620هزار خودرو در ساعات منع تردد شبانه در پایتخت

معاون آموزش و فرهنگ ترافیک پلیس راهور تهران بزرگ اعلام کرد که از زمان آغاز طرح منع تردد شبانه در پایتخت 620 هزار دستگاه خودروی سواری جریمه شده‌اند.

  • کد خبر: 2277
  • نسخه چاپی
  • تاریخ خبر: يکشنبه 5 ارديبهشت 1400 - 09:59

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی و پایش آثار اقتصادی کرونا به نقل از ایسنا، سرهنگ علی همه‌خانی درباره اجرای طرح منع تردد شبانه در تهران گفت: شهروندان باید توجه داشته باشند که طرح ترافیک در پایتخت فعلا به مدت یک هفته لغو شده و اجرای طرح منع تردد شبانه همچنان در تمام شب‌ها به جز در شب‌های قدر پابرجاست. بنابراین تمامی خودروهای فاقد مجوز که اقدام به تردد از ساعت 22 تا 3 بامداد کنند مشمول جریمه 200 هزار تومانی خواهند شد.  

 وی با بیان اینکه دوربین‌های پلیس در ساعات منع تردد شبانه فعال است، گفت:  از زمان آغاز طرح منع تردد شبانه در پایتخت تا کنون، 620 هزار دستگاه وسیله نقلیه غیرمجاز که اقدام به تردد در ساعات ممنوعه کرده بودند، شناسایی و جریمه شده‌اند.

معاون آموزش و فرهنگ ترافیک پلیس راهور تهران بزرگ همچنین درباره مخدوش کردن پلاک نیز گفت: طرح برخورد با تخلفات مخدوش کردن پلاک نیز همزمان با اجرای طرح منع تردد شبانه در حال اجراست و تنها در فروردین ماه امسال25 هزار و 689 مورد تخلف مخدوشی و پوشش پلاک مورد اعمال قانون قرار گرفته و  2147 دستگاه خودرو هم به این دلیل توقیف شده‌اند.

بیشتر بخوانید:

 همه‌خانی از رانندگان خواست که با توجه به شیوع گسترده ویروس کرونا، از تردد در سطح شهر در ساعات منع تردد و رفتن به دورهمی ها و مهمانی ها به خاطر حفظ جان خود و دیگران جدا خودداری کنند.

ارسال دیدگاه ها

پیغام شما با موفقیت ارسال شد
کاراکترهای باقی مانده : ( 1000) حرف