کمیته واکسیناسیون تشکیل می‌شود
شاید برخی از اصناف باز شوند

محسنی بندپی، استاندار تهران گفت: کمیته واکسیناسیون کرونا ذیل کمیته امنیتی، انتظامی و اجتماعی تهران به منظور تسریع در روند واکسیناسیون یک و نیم میلیون افراد بالای 60 سال در پایتخت تشکیل خواهد شد.

  • کد خبر: 2359
  • نسخه چاپی
  • تاریخ خبر: دوشنبه 13 ارديبهشت 1400 - 23:33

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی و پایش آثار اقتصادی کرونا، انوشیروان محسنی بندپی در پنجمین جلسه ستاد مقابله با کرونا استان تهران با اشاره به آمادگی اجرای واکسیناسیون در این استان تاکید کرد: ذیل کمیته امنیتی ستاد مقابله با کرونا استان تهران باید کمیته واکسیناسیون شکل بگیرد تا مکان‌های مورد نیاز برای انجام واکسیناسیون تأمین شود.
به گفته استاندار تهران، فرمانداران در سراسر شهرستان‌های استان تهران نیز موظف هستند این کمیته متناظر را در سطح شهرستان خود تشکیل دهند که در استان تهران یک و نیم میلیون نفر جمعیت بالای 60 سال داریم که تزریق واکسن برای آن ها باید در دو دُز انجام شود لذا می طلبد که تمهیدات ویژه ای در سطح استان تهران از طریق کمیته واکسیناسیون برای در نظر گرفتن مکان های تزریق واکسن اتخاذ شود.

بیشتر بخوانید:


استاندار تهران در خصوص فعالیت اصناف نیز گفت: با مشورت خود اصناف پیشنهادی ارائه شد که با کاهش ساعت کاری و تشکیل کمیته ای نسبت به افزایش رعایت فاصله گذاری اجتماعی و بازگشایی اصناف اقدام شود که در حقیقت اصنافی که فعالیت آن خللی به رعایت فاصله گذاری اجتماعی وارد نمی کند بتوانند فعالیت خود را از سر بگیرند.

ارسال دیدگاه ها

پیغام شما با موفقیت ارسال شد
کاراکترهای باقی مانده : ( 1000) حرف