گزارش اداره تعاون، کار و رفاه زنجان
زنجانی‌ها 43 میلیارد تومان وام کرونا گرفتند

اداره تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان زنجان از پرداخت 28 درصدی وام کرونایی نسبت به درخواست‌های ثبت نام شده در سامانه کارا خبر داد.

  • کد خبر: 240
  • نسخه چاپی
  • تاریخ خبر: دوشنبه 10 شهريور 1399 - 12:20

به گزارش «پایگاه اطلاع رسانی و پایش آثار اقتصادی کرونا» (coronomy.ir) در راستای حمایت از مشاغلی که تحت تاثیر کرونا آسیب دیده‌اند دولت تسهیلات لازم را در 14 رسته به متقاضیان پرداخت می‌کند. متقاضیان دارای واحدهای دارای بیمه تا 15 شهریور و واحدهای فاقد بیمه تا پایان شهریور مهلت دارند باز درسامانه کارا ثبت نام کنند. مدت بازپرداخت تسهیلات 24 ماهه با کارمزد 12 درصد بوده و دریافت کنندگان وام می‌توانند اقساط خود را از آبان پرداخت کنند.

محمدرضا یوسفی، مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی زنجان در خصوص تسهیلات کرونا می‌گوید: تاکنون در مجموع 8 هزار و 535 فقره درخواست وام داشتیم که رقم آن معادل 162 میلیارد تومان است. تا به امروز 2 هزار و 691 فقره درخواست با رقم 43 میلیارد و 700 میلیون تومان پرداخت داشته‌ایم که در واقع نسبت پرداخت به درخواست‌ها معادل 28 درصد است.

براساس آمار اداره کل تعاون، کارورفاه اجتماعی استان زنجان، بیش از 488 میلیارد تومان تسهیلات کسب و کار برای حمایت از مشاغل در استان پیش بینی شده است.

با هم خواندیم:

ارسال دیدگاه ها

پیغام شما با موفقیت ارسال شد
کاراکترهای باقی مانده : ( 1000) حرف