جزئیات تازه از اعطای تسهیلات کرونایی به ناشران

جدول اعطای تسهیلات کرونایی به عرصه نشر نشان می‌دهد 578 نفر از اهالی قلم و 663 ناشر تسهیلات حمایتی دریافت کرده‌اند.

  • کد خبر: 2480
  • نسخه چاپی
  • تاریخ خبر: دوشنبه 27 ارديبهشت 1400 - 09:07

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی و پایش آثار اقتصادی کرونا به نقل از خبرگزاری فارس، علیرضا اسماعیلی، مشاور اجرایی معاون فرهنگی وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی درباره تسهیلات کرونایی که هفته گذشته در این رسانه منتشر کرد اظهار داشت: گزارش استانی تسهیلات حمایتی معاونت فرهنگی (تحفه) نشان می‌دهد جمع کل تسهیلات اعطایی در 32 استان 520 مورد است.

وی به سامانه «کارا» هم اشاره کرد و بیان داشت: گزارش مرحله دوم تسهیلات کرونایی از طریق سامانه «کارا» نشان می‌دهد، جمع کل تسهیلات هزار و 713 مورد بوده است که این میزان میان ناشران، اهالی قلم، کتابفروشان، چاپخانه‌داران و واردکنندگان کتاب توزیع شده. البته در این فهرست واردکنندگان کتاب تعداد اندکی هستند.

 در ادامه جدول اعطای تسهیلات کرونایی به عرصه نشر را برای مخاطبان منتشر شد:جزئیات تازه از اعطای تسهیلات کرونایی به ناشران

در این جدول مشخص شده 578 نفر از اهالی قلم، 663 ناشر، 194 کتابفروش، 276 چاپخانه‌دار و 2 نفر از واردکنندگان تسهیلات کرونایی از سامانه کارا دریافت کرده‌اند.

در ادامه اما از سوی این رسانه جدولی دیگر از «ناشران» مشمول دریافت تسهیلات حمایتی در سامانه «تحفه» منتشر می‌شود.جزئیات تازه از اعطای تسهیلات کرونایی به ناشران

آمار نشان می‌دهد بیشترین تسهیلات حمایتی را 311 ناشر از تهران، 45 ناشر از قم، 30 ناشر از خراسان رضوی و 15 ناشر از البرز و 14 ناشر از همدان دریافت کرده‌اند.

بیشتر بخوانید:

جالب اینکه ناشران بوشهر و کهگیلویه و بویر احمد اصلا تسهیلاتی دریافت نکرده‌اند. ولی در تمام استان‌ها مجموعا 520 ناشر تسهیلات دریافت کرده‌اند.

ارسال دیدگاه ها

پیغام شما با موفقیت ارسال شد
کاراکترهای باقی مانده : ( 1000) حرف