استقرار امکانات قرنطینه‌ای و آزمایشگاهی در مرزهای دریایی خوزستان

فرمانده قرارگاه نظارتی ستاد مدیریت کرونا خوزستان گفت: امکانات قرنطینه‌ای و آزمایشگاهی در مرزهای دریایی این استان مستقر شده و تمامی بنادر خوزستان به طور ویژه تحت کنترل هستند.

  • کد خبر: 2499
  • نسخه چاپی
  • تاریخ خبر: سه شنبه 28 ارديبهشت 1400 - 10:21

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی و پایش آثار اقتصادی کرونا به نقل از ایرنا، ولی اله حیاتی بامداد سه شنبه در یک برنامه تلویزیونی اظهار داشت: تخلیه و بارگیری کالا در بنادر استان با ابزار آلات مکانیکی صورت می گیرد همچنین کار ترخیص کالا تحت شدیدترین پروتکل ها انجام می‌شود.

وی افزود: مکانی برای قرنطینه خدمه و سرنشینان کشتی ها در نظر گرفته شده و رعایت پروتکل های بهداشتی در کشتی ها به شدت اعمال می شود.

فرمانده قرارگاه عملیاتی ستاد کرونا خوزستان گفت: روزانه موضوع بنادر خوزستان در قرارگاه استان رصد شده و به مسئولان مربوطه گزارش لازم ارائه می شود.

وی در خصوص فعالیت مرزهای زمینی خوزستان افزود: بخش مسافری مرزهای زمینی استان همچنان مسدود می باشند و تنها فعالیت بخش تجاری در مرزها (گروه های هفت گانه) بلامانع است.

حیاتی بیان کرد: همچنین امکانات آزمایشگاهی در مرزهای زمینی چذابه و شلمچه مستقر است و از تمامی تجار و کسانی که فعالیت تجاری می کنند، تست کرونا گرفته می شود.

بیشتر بخوانید:

در حال حاضر 16 شهرستان خوزستان در وضعیت نارنجی و 11 شهرستان نیز زرد هستند.

ارسال دیدگاه ها

پیغام شما با موفقیت ارسال شد
کاراکترهای باقی مانده : ( 1000) حرف