معاون استاندار تهران:
دورکاری 70 درصدی کارکنان ادارات تهران از امروز

معاون استاندار تهران گفت: فعالیت کارکنان ادارات عادی به صورت 70 درصد دورکار و فعالیت‌های ادارات با کار‌های ضروری، به صورت 50 درصد دورکار خواهد بود. وی در خصوص ساعت کار حضور کارکنان در ادارات نیز گفت: حضور کارکنان در ادارات تا آخر مردادماه از ساعت 7 تا 13 است.

  • کد خبر: 3204
  • نسخه چاپی
  • تاریخ خبر: دوشنبه 4 مرداد 1400 - 09:38

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی و پایش آثار اقتصادی کرونا، غلامرضا عباس پاشا با اشاره به وضعیت حضور کارکنان ادارات و دستگاه‌های اجرایی استان تهران در محل کار خود از فردا دوشنبه گفت: حضور کارکنان در محل کار خود بر اساس طرح هوشمند سازی محدودیت‌ها و بر اساس رنگ بندی است که شهر‌های استان دارند.

معاون استاندار تهران گفت: با توجه به وضعیت قرمز تهران، حضور کارکنان ادارات و دستگاه ها، به صورت 70 درصد دورکاری است.

بیشتر بخوانید:

عباس پاشا درباره وضعیت رعایت پروتکل‌های بهداشتی از سوی کارکنان ادارات و دستگاه‌ها دولتی نیز گفت: رعایت پروتکل‌های بهداشتی از سوی کارکنان دستگاه‌ها بالای 75 درصد است و مهم اصناف و مردم هستند که تا چه حد این پروتکل‌ها و نیز فاصله اجتماعی را رعایت کنند.

وی در خصوص ساعت کار حضور کارکنان در ادارات نیز گفت: حضور کارکنان در ادارات تا آخر مردادماه از ساعت 7 تا 13 می‌باشد و توصیه می‌کنیم که همچنان مردم رعایت پروتکل‌های بهداشتی استفاده از ماسک و فاصله گذاری اجتماعی را رعایت کنند تا پیشگیری مناسبی نسبت به این بیماری داشته باشیم.

ارسال دیدگاه ها

پیغام شما با موفقیت ارسال شد
کاراکترهای باقی مانده : ( 1000) حرف