استمهال 4 ماهه 6.3 هزار میلیارد ریال وام کارآفرینی

مدیرعامل صندوق کارآفرینی امید با بیان اینکه از ابتدای سال 7300 میلیارد ریال تسهیلات جدید پرداخت کرده ایم،گفت: به دلیل شرایط کرونا، 6300 میلیارد ریال از مطالباتمان را به تعویق انداختیم.

  • کد خبر: 322
  • نسخه چاپی
  • تاریخ خبر: يکشنبه 23 شهريور 1399 - 09:48

به گزارش پایگاه اطلاع‌رسانی و پایش آثار اقتصادی کرونا، به نقل از مهر اصغر نورالله زاده در مورد میزان تسهیلات ارائه شده طی سال جاری، اظهار داشت: دولت در ابتدا مدت تعویق مطالبات را برای 3 ماه تصویب کرده بود اما ما از ابتدای سال 4 ماه بازپرداخت اقساط افراد را به مدت انتهای دوره بازپرداخت آنها اضافه کردیم.

نورالله زاده گفت: در این 4 ماه فقط 6,300 میلیارد ریال ورودی منابع صندوق بود که می‌توانستیم با استفاده از آن تسهیلات پرداخت کنیم ولی ما این مبلغ را به عنوان تسهیلات مجدد به کارآفرینان دادیم زیرا مدت اقساطشان را اضافه کردیم.

پیش‌تر در این‌باره خواندیم:

مدیرعامل صندوق کارآفرینی امید تصریح کرد: در واقع اگر می‌گوییم 7,300 میلیارد ریال به صورت نقد تسهیلات پرداخت کرده‌ایم باید این موضوع هم لحاظ شود که 6,300 میلیارد ریال عددی بوده که می‌توانستیم تسهیلات نقدی بدهیم اما به نوعی این رقم را به صورت تسهیلات اعتباری دادیم و به سقف بازپرداخت‌ها اضافه کردیم.

ارسال دیدگاه ها

پیغام شما با موفقیت ارسال شد
کاراکترهای باقی مانده : ( 1000) حرف