تداوم تلفات جاده‌ای
کرونا مسافرت‌ها را در ایران کم نکرد!

درحالی که با افزایش شیوع کرونا، انتظار می‌رود از مسافرت‌ها کاسته شود، آمار نشان می‌دهد که این بیماری مرگبار هم نتوانسته بسیاری از شهروندان ایرانی را از سفر کردن منصرف کند.

  • کد خبر: 363
  • نسخه چاپی
  • تاریخ خبر: شنبه 29 شهريور 1399 - 09:30

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی و پایش آثار اقتصادی کرونا، در حالی‌ که از ابتدای امسال با شیوع ویروس کرونا در سطح کشور مواجه هستیم و پیش‌بینی می‌شد که به‌منظور حفظ سلامتی، مردم کمتر در اجتماعات حضور یابند و ترددها و سفرها کاهش پیدا کند و به دنبال آن تصادفات نیز کمتر شود، ولی آمار فوتی‌های تصادفات پنج ماهه نخست امسال در گلستان تفاوتی با سال گذشته که شرایط عادی بوده، ندارد و این امر نشان می‌دهد با وجود هشدار سیاست‌گذار و مسئولان وزارت بهداشت، همچنان مسافرت‌ها به روال خود باقی است.

مدیرکل پزشکی قانونی گلستان در گفت‌وگو با ایسنا اظهار کرد: در پنج ماهه نخست سال 99 تعداد 158 نفر در حوادث رانندگی در استان جان خود را از دست دادند. این آمار در مدت مشابه سال قبل 159 نفر بوده است. به گفته حسین زارعی در این مدت، از مجموع جان‌باختگان حوادث ترافیکی در استان 131 نفر مرد و 27 نفر زن بودند. بیشترین تلفات حوادث ترافیکی با 112 مورد، در جاده‌های برون‌شهری و پس از آن با 33 مورد، در مسیرهای درون‌شهری بوده است.

ارسال دیدگاه ها

پیغام شما با موفقیت ارسال شد
کاراکترهای باقی مانده : ( 1000) حرف