پرداخت بیش از 92 میلیارد ریال تسهیلات کرونا در اردبیل

رئیس سازمان صنعت، معدن و تجارت استان اردبیل گفت: واحدهای آسیب دیده از کرونا اعم از خویش فرما، کارفرمای رسمی و متقاضیان غیر رسمی برای استفاده از تسهیلات کرونا در استان اردبیل تعداد 652 نفر بودند و مبلغ 92 میلیارد و 600 میلیون ریال از تسهیلات کرونا استفاده کردهاند.

  • کد خبر: 364
  • نسخه چاپی
  • تاریخ خبر: شنبه 29 شهريور 1399 - 11:06

به گزارش پایگاه اطلاع‌رسانی و پایش آثار اقتصادی کرونا به نقل از ایرنا رامین صادقی اظهار کرد: سهم استان اردبیل از تسهیلات یارانهدار 223 میلیارد تومان است و تاکنون 28 میلیارد جذب شده است و  پرونده 15 واحد تولیدی بزرگ برای جذب تسهیلات به بانکها ارسال شده است.
وی با بیان اینکه در استان اردبیل یک هزار و 42 واحد تولیدی دارای پروانه وجود دارد که از این تعداد 839 واحد فعال و 199 واحد غیر فعال است، تصریح کرد: برای فعال سازی 78 واحد تولیدی غیرفعال هر هفته جلساتی تشکیل میشود که از این تعداد 25 مورد تاکنون فعال شده است .
صادقی از تامین پارچه برای کارگاه‌های تولیدی، صنعتی و صنفی در جهت تولید ماسک خبر داد و افزود: در زمینه تامین مواد اولیه تلاش ما این است که در اسرع وقت واحدهای تولیدی پارچه مورد نیاز خود را دریافت کنند که در این راستا  با توجه به رایزنیهایی که با وزارت انجام گرفت تولیدکنندگان ماسک جهت دریافت پارچه مورد نیاز از طریق وزارت صنعت، معدن و تجارت به کارخانهها معرفی شدهاند تا پارچه مورد نیاز خود را تامین کنند.
 

ارسال دیدگاه ها

پیغام شما با موفقیت ارسال شد
کاراکترهای باقی مانده : ( 1000) حرف