عضو کمیسیون جهش تولید خبر داد
بررسی راهکارهای کاهش آسیب‌های اقتصادی کرونا در مجلس

عضو کمیسیون جهش تولید مجلس گفت: این کمیسیون به دنبال بررسی راهکارهایی برای کاهش پیامدهای اقتصادی شیوع ویروس کرونا است.

  • کد خبر: 393
  • نسخه چاپی
  • تاریخ خبر: سه شنبه 1 مهر 1399 - 12:25

به گزارش پایگاه اطلاع‌رسانی و پایش آثار اقتصادی کرونا به نقل از مهر جعفر قادری با اشاره به اینکه کمیسیون ویژه جهش تولید و نظارت بر اجرای سیاست‌های اصل 44 قانون اساسی در حال بررسی طرح‌هایی در زمینه حمایت از تولید است، گفت: همچنین طرح‌هایی برای اصلاح اجرای سیاست‌های کلی اصل 44 قانون اساسی در دستور کار این کمیسیون است.

وی بیان کرد: طرح‌هایی برای رفع موانع تولید و بهبود فضای کسب و کار نیز تهیه شده و کمیسیون ویژه جهش تولید در حال بررسی دقیق این طرح‌ها است.

عضو کمیسیون ویژه جهش تولید مجلس تصریح کرد: در شرایط فعلی و با توجه به محدودیت‌های بودجه‌ای، این کمیسیون به دنبال آن است که منابع بودجه‌ای کشور به خوبی تخصیص داده شود و در حال بررسی راهکارهایی در این زمینه هستیم.

قادری بیان کرد: مردمی سازی اقتصاد، توجه به اقتصاد دانش بنیان، بهبود فضای کسب و کار و هدایت پروژه‌های عمرانی به بخش‌های غیردولتی و افزایش تجارت با کشورهای منطقه از جمله دیگر برنامه‌های کمیسیون ویژه جهش تولید مجلس است و طرح‌هایی در این زمینه در دستور کار قرار دارد.

نماینده مردم شیراز در مجلس شورای اسلامی گفت: متأسفانه شیوع بیماری کرونا باعث مشکلات جدی اقتصادی برای کشورمان شده و البته این مسئله فقط مربوط به کشور ما نیست و حتی کشورهای اروپایی و آمریکا هم معضلات زیادی به دلیل کرونا در زمینه اقتصادی دارند.

وی خاطرنشان کرد: کمیسیون ویژه جهش تولید مجلس شورای اسلامی به دنبال بررسی راهکارهایی برای کاهش آسیب پذیری اقتصاد کشورمان نسبت به کرونا است و نتیجه بررسی‌های خود را ارائه می‌کنیم.

ارسال دیدگاه ها

پیغام شما با موفقیت ارسال شد
کاراکترهای باقی مانده : ( 1000) حرف