تهران آماده موج سوم می‌شود
ماسک رایگان و تخفیف تست کرونا برای رانندگان تاکسی

مدیرعامل سازمان تاکسیرانی تهران از توزیع 20 هزار ماسک قابل شست‌وشو بین تاکسیرانان پایتخت خبر داد و گفت:‌ انجام تست کرونا با تخفیف 33 درصدی برای رانندگان تاکسی انجام می‌شود.

  • کد خبر: 420
  • نسخه چاپی
  • تاریخ خبر: شنبه 5 مهر 1399 - 11:22

به گزارش پایگاه اطلاع‌رسانی و پایش آثار اقتصادی کرونا به نقل از فارس علیرضا قنادان مدیرعامل سازمان تاکسیرانی تهران درباره وضعیت تاکسیرانان پایتخت در موج سوم کرونا، اظهار داشت: 20 هزار ماسک قابل شست‌و‌شو توسط سازمان تاکسیرانی تهیه شده و بین تاکسیرانان پایتخت در حال توزیع است. توزیع ماسک‌های رایگان بین رانندگان طی روزهای آینده همچنان ادامه خواهد داشت تا بتوانیم شرایط امن سفرهای درون‌شهری را برای شهروندان فراهم کنیم.

مدیرعامل سازمان تاکسیرانی تهران از انجام تست کرونا برای رانندگان تاکسی از طریق ثبت‌نام در سایت باشگاه رفاه تاکسیرانان خبر داد و گفت: تست کرونا برای رانندگان با تخفیف ویژه انجام می‌گیرد و با ثبت‌نام از طریق سایت مربوطه معطلی برای انجام تست نیز بسیار اندک خواهد بود.

قنادان گفت: تاکسیرانان و خانواده آنها می‌توانند با ثبت نام در باشگاه رفاه تاکسیران از امکانات و خدمات مشاوره، معاینات پزشکی و خون‌گیری در زمینه آزمایشات آنتی‌بادی کووید 19 بهره‌مند شوند.

وی بیان داشت: هزینه تست به صورت آزاد حدود 151 هزار تومان  است که با تخفیف 33 درصدی برای تاکسیرانان و خانواده آنها در مراکز مربوطه که در سایت باشگاه رفاه  تاکسیرانان هم ذکر شده انجام می‌شود.

مدیرعامل سازمان تاکسی‌رانی تهران در مورد آمار مسافران تاکسی در پایتخت گفت: آمار مسافران تاکسی با شیوع کرونا حدود 50 درصد کمتر از قبل شده است.

ارسال دیدگاه ها

پیغام شما با موفقیت ارسال شد
کاراکترهای باقی مانده : ( 1000) حرف