وزیر کشور تاکید کرد:
احتمال اجرای محدودیت‌های جدید با افزایش اومیکرون

احمد وحیدی، وزیر کشور با اشاره به سویه جدید اومیکرون، گفت: امیدواریم با رعایت خوب شهروندان و مردم عزیز نیاز به اعمال محدودیت‌های جدید نباشد اما در صورت رشد قابل توجه این سویه مجبور به اعمال محدودیت های جدید هستیم.

  • کد خبر: 4275
  • نسخه چاپی
  • تاریخ خبر: دوشنبه 6 دی 1400 - 17:09

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی و پایش آثار اقتصادی کرونا (کرونومی) وزیر کشور صبح امروز در حاشیه بازدید از نمایشگاه توانمندی‌ها و دستاوردهای جهاد دانشگاهی 1400 که در مرکز نمایشگاهی بوستان گفت‌وگوی تهران در حال برگزاری است، با بیان اینکه در صورت رشد سویه اومیکرون مجبور به ایجاد محدودیت‌های بیشتری هستیم، اظهار کرد: با توجه به سرعت انتشار این سویه محدویت هایی در سطح بین المللی و خارجی پیش بینی و رفت و آمدها محدودتر و کنترل شد. 

وزیر کشور با بیان اینکه رعایت پروتکل‌های بهداشتی و زدن دوز سوم به شدت مورد تاکید است، تصریح کرد: محدودیت جدیدی پیش بینی نشده اما اگر این سویه رشد زیادی پیدا کرد مجبوریم محدودیت‌های بیشتری داشته باشیم.

بیشتر بخوانید:

وزیر کشور گفت: امیدواریم با رعایت‌های زیادی که مردم عزیزمان خواهند داشت نیازی به اعمال محدودیت‌های جدید نباشد اما در صورت رشد قابل توجه این بیماری ممکن است مجبور شویم محدودیت‌های جدیدی را اعمال کنیم.

ارسال دیدگاه ها

پیغام شما با موفقیت ارسال شد
کاراکترهای باقی مانده : ( 1000) حرف