انقلاب ساختار معروف‌ترین ابرشرکت فناوری
دورکاری کارمندان مایکروسافت دایمی شد

مایکروسافت به آن دسته از کارمندان خود که تمایل به دورکاری دائمی دارند، امکان داده تا برای همیشه از منزل کار کنند و البته تسهیلات متعدد دیگری در این زمینه در نظر گرفته است.

  • کد خبر: 513
  • نسخه چاپی
  • تاریخ خبر: شنبه 19 مهر 1399 - 11:30

به گزارش پایگاه اطلاع‌رسانی و پایش آثار اقتصادی کرونا به نقل از مهر با شیوع ویروس کرونا مایکروسافت هم مانند بسیاری از شرکت‌های فناوری در آمریکا کارکنان خود را دور کار کرد و حالا امکانات بیشتری را در این راستا در نظر گرفته است.

بر اساس سیاست‌گذاری جدید مایکروسافت کارمندان این شرکت می‌توانند تا کمتر از 50 درصد از هر هفته کاری را دورکار باشند و اگر مدیران آنها موافقت کنند با توجه به شرایط کاری خود می‌توانند به صورت دایمی دورکار شوند.

همچنین کارکنان مایکروسافت به دلایل خانوادگی، پزشکی و غیره می‌توانند در آمریکا از شهری به شهر دیگر مهاجرت کنند. مایکروسافت تا بدان حد از خود انعطاف نشان داده که کارکنانش حتی می‌توانند از آمریکا به کشورهای دیگر مهاجرت کرده و از آنجا وظایف شغلی خود را انجام دهند.

البته این قوانین سهل‌گیرانه شامل همه کارکنان مایکروسافت نمی‌شود و به عنوان مثال افرادی که باید در آزمایشگاه‌های مایکروسافت حضور یافته یا از تجهیزات حساسی مانند پایگاه‌های داده حفاظت کنند، باید حتماً در سر کار خود حاضر شوند.

مایکروسافت تجهیزات مورد نیاز برای دورکاری کارمندانش را خریداری می‌کند، اما خود آنها باید هزینه جابجایی را بپردازند.

ارسال دیدگاه ها

پیغام شما با موفقیت ارسال شد
کاراکترهای باقی مانده : ( 1000) حرف