معاون وزیر علوم، تحقیقات و فناوری
شیوع کرونا، دانشگاه ها را با مشکل مالی مواجه کرد

معاون اداری، مالی و مدیریت منابع وزارت علوم، تحقیقات و فناوری، با اشاره به تاثیر تغییرات ناگهانی ناشی از شیوع ویروس کرونا بر اقتصاد آموزش عالی، گفت: این تغییرات دانشگاه ها را با مشکل مالی مواجه کرده است.

  • کد خبر: 536
  • نسخه چاپی
  • تاریخ خبر: يکشنبه 20 مهر 1399 - 13:35

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی و پویش آثار اقتصادی کرونا وبه نقل از خبرنگار گروه علمی و دانشگاهی خبرگزاری فارس، محمدتقی نظرپور معاون اداری، مالی و مدیریت منابع وزارت علوم، تحقیقات و فناوری در اولین کنفرانس ملی آسیب‌شناسی آموزش و یادگیری الکترونیکی در ایران با محوریت «تجربیات و چالش های استقرار یادگیری الکترونیکی»، درباره آموزش مجازی سرمایه گذاری هوشمند صحبت کرد.

وی با اشاره به ضرورت آموزش الکترونیکی با شیوع ویروس کرونا، اظهارداشت: در آموزش مجازی نگرانی هایی برای دروس عملی رشته های فنی و هنر، آزمایشگاه و کارگاه ها و برگزاری امتحانات وجود دارد.

وی ادامه داد: زیرا ستاد ملی مقابله با کرونا فاصله مناسب در شرایط شیوع ویروس کرونا را 2 متر اعلام کرده است.

بیشتر بخوانید:

نظرپور با اشاره به تاثیر تغییرات ناگهانی ناشی از شیوع ویروس کرونا بر اقتصاد آموزش عالی، گفت: این تغییرات دانشگاه ها را با مشکل مالی مواجه کرده است.

به گفته وی، در فروردین 99 بیش از 90 درصد جامعه دانشجویی در کشور تحت پوشش آموزش الکترونیکی قرار گرفت و در شهریور 99 هم رویه های آموزش مجازی بازنگری شد.

ارسال دیدگاه ها

پیغام شما با موفقیت ارسال شد
کاراکترهای باقی مانده : ( 1000) حرف