رئیس اتاق اصناف مرکز استان مرکزی
بی ثباتی قیمت‌ها و كرونا واحدهای صنفی را زمین‌گیر کرده

رئیس اتاق اصناف مرکز استان مرکزی با تأکید بر اینکه واقعيت اين است كه گاها تصميمات ستاد كرونا دوگانه و غیرقابل اجرا است گفت: نبايد اصناف را تهديد به تعطيلي كنيم الآن بيشتر از هر زمان ما نياز به باز بودن واحدهاي صنفي داريم .

  • کد خبر: 558
  • نسخه چاپی
  • تاریخ خبر: سه شنبه 22 مهر 1399 - 11:02

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی و پویش آثار اقتصادی کرونا به نقل از دیار آفتاب؛ جمشید زند رئیس اتاق اصناف مرکز استان مرکزی در خصوص وضعیت اصناف استان مرکزی در شرایط کرونایی گفت: در حال حاضر وضعيت اصناف با تعطيلي تفاوت ندارد.

زند اظهار کرد: ركود، تورم، گراني، عدم ثبات قیمت و بيماري كرونا باعث زمین گیر کردن واحدهای صنفی مختلف شده است.

وی با اشاره به اینکه اصناف هميشه در كنار مردم و نظام بوده اند در اين ايام هم خود را جدا از مردم و نظام نمي دانند ادامه داد: در این شرایط هم از هر تلاشی براي مقابله با بيماري كرونا دريغ نخواهند كرد.

رئیس اتاق اصناف مرکز استان مرکزی  با تأکید بر اینکه واقعيت اين است كه گاها تصميمات ستاد كرونا دوگانه وغير قابل اجرا است گفت: نبايد اصناف را تهديد به تعطيلي كنيم الان بيشتر از هر زمان ما نياز به باز بودن واحدهاي صنفي داريم .

زند با بیا اینکه درحال حاضر متاسفانه در واحدهاي صنفي گراني داريم نه گرانفروشي بیان کرد: بايد فكري به حال گراني كرد آن هم از مبدأ توليد و يا توزيع كالا ها، گراني و ركود هيچگاه به نفع كسبه نبود و اصناف از آن سود نبرده اند.

بیشتر بخوانید:

وی خاطرنشان کرد: همه صنوف ملزم به رعایت پروتکل‌های بهداشتی هستند و با واحدهای صنفی که نسبت به رعایت قوانین کوتاهی کنند برخورد می‌شود.

57 هزار صنف مختلف زیر نظر 173 اتحادیه صنفی در نقاط مختلف استان مرکزی فعالیت دارند.

ارسال دیدگاه ها

پیغام شما با موفقیت ارسال شد
کاراکترهای باقی مانده : ( 1000) حرف