در ششمین جلسه کارگروه مقابله با پیامدهای اقتصادی کرونا بررسی شد:
پیشنهادهای حمایت از خانوارها و بنگاه‌های اقتصادی آسیب‌دیده

در ششمین جلسه کارگروه مدیریت پیامدهای اقتصادی کرونا ارائه کمک مالی به خانوارهای آسیب‌پذیر و حمایت و کمک به بنگاه های اقتصادی آسیب‌دیده از کرونا با هدف حفظ اشتغال در کشور پیشنهادهای ارائه شده از سوی وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی بررسی شد.

  • کد خبر: 56
  • نسخه چاپی
  • تاریخ خبر: چهارشنبه 6 فروردين 1399 - 10:45

به گزارش پایگاه اطلاع‌رسانی و پایش آثار اقتصادی کرونا به نقل از پایگاه اطلاع‌رسانی دولت، در این جلسه که به ریاست دکتر محمد نهاوندیان، معاون اقتصادی رئیس‌جمهور و با حضور مدیران و کارشناسانی از سازمان برنامه‌وبودجه، وزارت امور اقتصادی و دارایی، وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی و بانک مرکزی برگزار شد، طرح جامع سیاست‌های کلان در رابطه با پیامدهای اقتصادی کرونا مورد بحث قرار گرفت. در این جلسه همچنین در رابطه با ارائه کمک مالی به خانوارهای آسیب‌پذیر و حمایت و کمک به بنگاه های اقتصادی آسیب‌دیده از کرونا با هدف حفظ اشتغال در کشور پیشنهادهای ارائه شده از سوی وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی بررسی شد.

در جلسه کارگروه پیامدهای اقتصادی کرونا همچنین طرح تامین مالی زنجیره تولید با این هدف که بتواند از نقطه اول تامین مواد اولیه تا زنجیره ارزش و تولید کالای نهایی، بنگاه های تولید اعم از کوچک، متوسط و بزرگ را تحت پوشش تامین مالی قرار دهد، مورد بحث و بررسی قرار گرفت.

مجموعه پیشنهادهای ارائه شده در این کارگروه در جلسه ستاد اقتصادی کرونا که قرار است روز پنج شنبه (فردا) در حضور رئیس‌جمهور برگزار شود، مورد بحث و بررسی قرار می‌گیرد.

ارسال دیدگاه ها

پیغام شما با موفقیت ارسال شد
کاراکترهای باقی مانده : ( 1000) حرف