سفر در زمان دورکاری تخلف است؟

استاندار چهارمحال و بختیاری تأکید کرد: افرادی که به نام دورکاری به سفر‌های خارج از استان می‌روند، باید به تخلفات اداری معرفی شوند.

  • کد خبر: 571
  • نسخه چاپی
  • تاریخ خبر: چهارشنبه 23 مهر 1399 - 11:57

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی و پویش آثار اقتصادی کرونا  به نقل از  باشگاه خبرنگاران جوان از شهرکرد، اقبال عباسی استاندار چهارمحال و بختیاری با اشاره به گسترده‌تر شدن شیوع ویروس کرونا گفت: متاسفانه برخی مدیران دستگاه‌های اجرایی استان اجرای مصوبات ستاد مقابله با ویروس کرونا را جدی نمی‌گیرند.

او افزود: در برخی امور مانند لزوم مقابله با ویروس کرونا و تلاش برای قطع زنجیره انتقال آن، احساس مسئولیت مدیران دستگاه‌های اجرایی بسیار مهم است.

عباسی اضافه کرد: افرادی که به نام دورکاری، به سفر‌های خارج از استان می‌روند، باید به تخلفات اداری معرفی شوند.

برای کنترل شیوع بیماری کرونا، زدن ماسک به تنهایی کافی نیست

او ادامه داد: به منظور مقابله با این ویروس باید نسبت به تقویت فرهنگ‌سازی، اطلاع‌رسانی و درک موضوع از سوی مردم و مسئولان توجه جدی شود.

استاندار چهارمحال و بختیاری اظهار داشت: در این راستا، استفاده از توان سازمان‌های مردم‌نهاد (سمن‌ها)، رسانه‌های گروهی و فضای مجازی ضرورت دارد.

عباسی گفت: بی‌توجهی به ظرفیت فضای مجازی نشانه ضعف در استفاده و بهره‌برداری از این فرصت است.

بیشتر بخوانید:

او افزود: مسئولانی که مصوبات ستاد مقابله با ویروس کرونا را اجرایی نکرده‌اند، باید در نشست‌های بعدی توضیحات لازم را ارائه دهند.

عباسی تأکید کرد: دستگاه‌های اجرایی برتر در مقابله با ویروس کرونا معرفی و نسبت به اجرای دستورالعمل‌های بهداشتی از سوی ادارات سهل‌انگار در این حوزه یادآوری و هشدار داده شود.

ارسال دیدگاه ها

پیغام شما با موفقیت ارسال شد
کاراکترهای باقی مانده : ( 1000) حرف