توزیع 2000 بسته معیشتی در اردبیل

به مناسبت سالروز شهادت امام رضا (ع) تعداد 2000 بسته معیشتی به همت خادمیاران آستان قدس رضوی اردبیل در بین نیازمندان توزیع شد.

  • کد خبر: 581
  • نسخه چاپی
  • تاریخ خبر: شنبه 26 مهر 1399 - 12:01

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی و پایش آثار اقتصادی کرونا به نقل از مهرحجت الاسلام اکبر قیامی مدیر دفتر نمایندگی آستان قدس رضوی استان اردبیل به تهیه 2000 بسته معیشتی به همت خادمیاران افتخاری رضوی در اردبیل اشاره و اظهار کرد: خادمیاران آستان قدس رضوی در شهر اردبیل، با هدف انفاق و دستگیری از خانواده‌های بی بضاعت، تعداد 2000 بسته‌های معیشتی از قبیل برنج و گوشت قرمز تهیه و توزیع این اقلام از صبح امروز شروع شده و تا عصر ادامه خواهد داشت.

حجت الاسلام قیامی از برپایی موکب امام رضا علیه السلام در اردبیل خبر داد و افزود: موکب حضرت علی بن موسی الرضا، با اولویت توزیع ماسک و اقلام بهداشتی جهت مقابله با ویروس کرونا و نیز مواد غذایی بسته بندی در محل خیابان شهید معادی اردبیل برپا شده است.

وی گفت: راه اندازی غرفه کودکان با هدف تبیین آموزه‌های دینی و پیام‌های تربیتی و اهدا هدایا به بازدید کنندگان و نیز غرفه مشاوره فرهنگی، مذهبی و اخلاقی برای جوانان و بزرگسالان از دیگر بخش‌های موکب امام رضا علیه السلام در اردبیل است.

ارسال دیدگاه ها

پیغام شما با موفقیت ارسال شد
کاراکترهای باقی مانده : ( 1000) حرف