خسارت 23 میلیارد تومانی کرونا به حوزه ترافیک شهر قزوین

سرپرست معاونت حمل‌ونقل و ترافیک شهرداری قزوین از خسارت حدود 23.5 میلیارد تومانی کرونا به حوزه‌های تحت مدیریت خود تا پایان شهریورماه خبر داد.

  • کد خبر: 617
  • نسخه چاپی
  • تاریخ خبر: سه شنبه 29 مهر 1399 - 11:33

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی و پویش آثار اقتصادی کرونا، شیما زرآبادی‌پور در گفتگو با خبرنگار خبرگزاری بسیج قزوین با اشاره به آمار خسارت ریالی کرونا به زیرمجموعه‌های معاونت حمل‌ونقل و ترافیک شهرداری قزوین اظهار کرد: شیوع ویروس کرونا از یکم اسفندماه 98 تا پایان شهریورماه 99 حدود 23.5 میلیارد تومان خسارت به این حوزه وارد کرده است.


او افزود: در این مدت سازمان حمل‌ونقل و ترافیک حدود 850 میلیون تومان خسارت ناشی از کاهش درآمد پارکینگ‌ها و کارت پارک‌ها و... داشته و در سازمان اتوبوسرانی خسارت کرونا شامل تعطیلی و کاهش ظرفیت ناوگان، کاهش مسافر و... به مبلغ 11 میلیارد و 150 میلیون تومان بوده است.


این مسئول با بیان اینکه مرکز معاینه فنی شهید رجایی خسارتی نداشته است، ادامه داد: تاکسیرانی 8 میلیارد و 200 میلیون تومان خسارت ناشی از کاهش درآمد صدور پروانه، زیان رانندگان، کاهش درآمد جایگاه‌های سی.ان.جی و... داشته و به مرکز کنترل ترافیک یک میلیارد و 900 میلیون تومان بر اثر ایجاد تاخیر در خرید دوربین‌ها به دلیل شیوع کرونا خسارت وارد شده است.

بیشتر بخوانید:


زرآبادی‌پور همچنین خسارت وارده از کرونا به سازمان پایانه‌های مسافربری را یک میلیارد و 400 میلیون تومان به دلیل کاهش درآمدها عنوان کرد.

ارسال دیدگاه ها

پیغام شما با موفقیت ارسال شد
کاراکترهای باقی مانده : ( 1000) حرف