توزیع 20 هزار بسته بهداشتی از سوی اوقاف به نیازمندان

مدیر کل اوقاف گیلان با اشاره به کمک نظام‌مند اوقاف به نیازمندان، گفت: اوقاف گیلان در ایام شیوع کرونا 20 هزار بسته بهداشتی بین نیازمندان توزیع کرد.

  • کد خبر: 626
  • نسخه چاپی
  • تاریخ خبر: چهارشنبه 30 مهر 1399 - 11:55

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی و پویش آثار اقتصادی کرونا و به نقل از خبرنگار مهر-رشت ، حجت‌الاسلام ستار علیزاده صبح چهارشنبه در جمع خبرنگاران وقف را جامع‌ترین نهاد خدمات رسان در حوزه‌های اقتصادی، رفاهی و اجتماعی دانست و بیان کرد: امسال بیش از یک میلیارد تومان به‌صورت نظام‌مند یعنی با بهره‌گیری از جامعه آماری بهزیستی و کمیته امداد به نیازمندان کمک کردیم و در این راستا از کمک غیر برنامه‌ریزی شده پرهیز می‌کنیم.

وی با اشاره به خدمات وقف در حوزه سلامت، بیان کرد: راه اندازی و احداث بیمارستان و تجهیز مراکز درمانی از جمله نیات واقفان در حوزه سلامت محسوب می‌شود و در چند وقت اخیر نیز برخی بیمارستان‌های شهرستان‌های گیلان از این طریق تجهیز شدند.

علیزاده رویکرد اوقاف در حوزه جهش تولید را حمایت از پروژه‌های عمرانی دانست و اظهار داشت: حمایت از پروژه‌های عمرانی مانند پرورش ماهی باعث درآمدزایی، اشتغال‌زایی و رونق تولید و همچنین رفع احتیاجات مردم می‌شود.

مدیرکل اوقاف و امور خیریه گیلان با اشاره به توزیع 20 هزار بسته بهداشتی بین نیازمندان گیلانی در ایام شیوع کرونا توسط این سازمان، خاطرنشان کرد: علاوه بر این 5 هزار بسته معیشتی نیز از ابتدای شیوع کرونا تا به امروز بین نیازمندان استان توزیع شد.

بیشتر بخوانید:

وی با بیان اینکه توزیع نان رایگان و 50 هزار پرس غذای گرم بین نیازمندان از دیگر اقدامات این سازمان در ایام کرونا است، گفت: با راه اندازی 15 کارگاه تولیدی در جهت رفع نیاز مردم به ماسک اقدام کردیم.

ارسال دیدگاه ها

پیغام شما با موفقیت ارسال شد
کاراکترهای باقی مانده : ( 1000) حرف