398 قلم لوازم خانگی به خانواده‌های مددجوی قزوین تحویل شد

مدیر کل کمیته امداد استان قزوین گفت: 398 قلم لوازم خانگی در 6 ماه نخست سال جاری به خانواده‌های تحت پوشش کمیته امداد امام خمینی (ره) استان قزوین تحویل شده است.

  • کد خبر: 651
  • نسخه چاپی
  • تاریخ خبر: شنبه 3 آبان 1399 - 11:58

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی و پویش آثار اقتصادی کرونا، مهرعلی حق گویان روز شنبه در گفت و گو با خبرنگار ایرنا اظهار داشت: این تعداد لوازم خانگی با 2 میلیارد و 722 میلیون ریال اعتبار تامین شده است که امیدواریم بتواند برخی از مشکلات زندگی مددجویان کمیته امداد استان قزوین را برطرف کند.
مدیر کل کمیته امداد امام خمینی (ره) استان قزوین گفت: تامین لوازم ضروری برای زندگی خانواده‌های تحت پوشش کمیته امداد براساس نیاز سنجی و اعلام نیاز این خانواده‌ها انجام می‌شود.
وی افزود: تلویزیون، یخچال، اجاق گاز، فرش و بخاری از جمله مهمترین لوازم ضروری بوده که برای مددجویان کمیته امداد امام خمینی (ره) استان قزوین تامین شده است.
این مسوول اضافه کرد: این لوازم بیشتر به خانواده‌های سرپرست زن، سالمند و از کار افتاده تعلق می‌گیرند که برای تامین نیازهای خود با مشکل رو به رو هستند و نمی‌توانند اقلام مورد نیاز خود را تامین کنند.
مدیر کل کمیته امداد امام خمینی (ره) استان قزوین اظهار داشت: تامین لوازم ضروری زندگی یکی از مهمترین وظایف کمیته امداد امام خمینی (ره) به حساب می‌آید که امیدواریم این اقدام در استان قزوین به بهترین شکل ممکن انجام شود.

بیشتر بخوانید:


حق گویان گفت: 20 هزار سالمند و 14 هزار و 111 زن سرپرست خانوار تحت پوشش کمیته امداد استان قزوین هستند که این اداره کل برای تامین نیازهای ضروری تمامی این افراد برنامه ریزی و تلاش می‌کند.
کمیته امداد امام (ره) استان قزوین به 60 هزار و 171 مددجو خدمات ارایه می‌کند.

ارسال دیدگاه ها

پیغام شما با موفقیت ارسال شد
کاراکترهای باقی مانده : ( 1000) حرف