کمک‌ها تا پایان بحران ادامه دارد
رکورد 130 میلیاردی پویش‌های مردمی ضدکرونا در زنجان

مدیرکل امور اجتماعی و فرهنگی استانداری زنجان، گفت: از زمان شیوع کرونا تاکنون 130 میلیارد تومان توسط خیریه ها، موسسات و پویش‌های مردمی دراستان جمع آوری شده است.

  • کد خبر: 727
  • نسخه چاپی
  • تاریخ خبر: دوشنبه 12 آبان 1399 - 11:37

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی و پایش آثار اقتصادی کرونا به نقل از خبرنگار مهر، مسیح الله سلطانی صبح دوشنبه در جمع خبرنگاران، فعالیت خیریه‌ها وپویش های مردمی دراستان در زمان شیوع کرونا را بسیار مطلوب اعلام کرد و گفت: زنجانی‌ها همیشه در کار خیر پیشقدم هستند و دراین شرایط هم خود را به خوبی نشان دادند.

وی از وجود 392 موسسه و خیریه در استان زنجان خبر داد و گفت: 2 هزار و 500 تشکل اجتماع محور در استان فعالیت می‌کنند.

مدیرکل امور اجتماعی و فرهنگی استانداری زنجان، گفت: از زمان شیوع کرونا تاکنون 130 میلیارد تومان توسط خیریه ها، موسسات و پویش‌های مردمی در استان جمع آوری شده است.

سلطانی تاکید کرد: در استان زنجان 100 پویش مردمی در استان فعال است و این تعداد تشکل و پویش مردمی در محور سلامت و کمک‌های نقدی و غیر نقدی در مناطق حاشیه نشین استان فعالیت‌های بسیار مطلوبی را داشتند.

وی ابراز داشت: 40 درصد جمعیت استان در خیریه‌ها، تشکل‌ها، موسسات فرهنگی و هنری و قرآنی فعالیت می‌کنند و این پویش‌های مردمی و موسسات در ارتقای سلامت و پیشگیری از کرونا نقش بسیار مهم داشتند.

بیشتر بخوانید:

مدیرکل امور اجتماعی و فرهنگی استانداری زنجان، تصریح کرد: کمک خیریه‌ها وپویش های مردمی تا پایان این بیماری منحوس ادامه دارد.

ارسال دیدگاه ها

پیغام شما با موفقیت ارسال شد
کاراکترهای باقی مانده : ( 1000) حرف