بانک صادرات ایران به چهار هزار مستأجر 812 میلیارد ریال وام ودیعه مسکن پرداخت کرد

بانک صادرات ایران در 70 روز گذشته به بیش از چهار هزار مستأجر 812 میلیارد ریال وام ودیعه مسکن پرداخت کرد.

  • کد خبر: 739
  • نسخه چاپی
  • تاریخ خبر: چهارشنبه 14 آبان 1399 - 13:45

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی و پایش آثار اقتصادی کرونا و به نقل از سایت توسعه پویا، این بانک برای حمایت از مستأجران در دوران شیوع بیماری کرونا، پرداخت وام ودیعه مسکن را با جدیت در دستور کار داشته به نحوی که از ابتدای شهریور تا 10 آبان سال 99 چهار هزار و 167 مستأجر 812 میلیارد ریال از بانک صادرات ایران تسهیلات ودیعه مسکن دریافت کردند.

طی این مدت، بیشترین تعداد وام ودیعه مسکن مستأجران بانک صادرات ایران با پرداخت 365 فقره به ارزش بیش از 81 میلیارد ریال به استان فارس تخصیص یافته است. استان‌های خراسان رضوی، مرکزی، البرز، چهار محال و بختیاری، مازندران، خراسان شمالی، آذربایجان شرقی، کهکیلویه و بویراحمد، کرمان و اصفهان رتبه‌های بعدی دریافت این وام از بانک صادرات ایران بوده‌اند.

بانک صادرات ایران طی سال‌های اخیر کمک به بخش مسکن را در شهرها و روستاهای کشور با پرداخت تسهیلات حمایتی مورد توجه قرار داده به نحوی که علاوه بر پرداخت تسهیلات خرید مسکن اقشار ویژه (خانواده‌های معظم شهدا، جانبازان و ایثارگران)، پرداخت تسهیلات  احداث حمام روستایی، بافت‌های فرسوده شهری و بهسازی و نوسازی مسکن روستایی را نیز با جدیت دنبال می‌کند.

بیشتر بخوانید:

علاوه بر این، پرداخت تسهیلات حمایتی برای کمک به آسیب‌دیدگان از حوادث قهری سیل و زلزله نیز در سال‌‌های اخیر مورد توجه بانک قرار گرفته است.​

 

ارسال دیدگاه ها

پیغام شما با موفقیت ارسال شد
کاراکترهای باقی مانده : ( 1000) حرف